Прокурора Хмельницької області забрали до столиці. Ім’я наступника поки невідоме Прокурора Хмельницької області забрали до столиці. Ім’я наступника поки невідоме

Прокурора Хмельницької області Юрія Голуба перевали на роботу до Києва. Наказом Генерального прокурора України його призначено на посаду першого заступника… Далі »

Електронні гроші: загрози вигадані і реальні Електронні гроші: загрози вигадані і реальні

Поки держава проводить репресивну політику, системи електронних грошей прокладають свої шляхи до українських гаманців. Останні тижні відзначені різким збільшенням кількості… Далі »

У Хмельницькому викрито “жирного” наркоторговця У Хмельницькому викрито “жирного” наркоторговця

У Хмельницькому правоохоронці вилучили у місцевого мешканця 1 тис. доз амфетаміну та 8 кг марихуани. Як повідомляє офіційний сайт УМВС… Далі »

Україна Януковича впевнено втрачає свободу – Freedom House Україна Януковича впевнено втрачає свободу – Freedom House

Міжнародна правозахисна організація Freedom House констатує подальше зниження рівня свободи в Україні в 2012 році. Про це йдеться в оприлюдненому… Далі »

Хмельницький хлібокомбінат передумав виводити людей на майдан Хмельницький хлібокомбінат передумав виводити людей на майдан

Ініціативна група Хмельницького хлібокомбінату ТОВ “Сітомі-Холдинг” передумала виводити людей на майдан. Про це НГП повідомила працівниця хлібозаводу і член робочої… Далі »