Хмельницький письменник Петро Воробей став лауреатом премії імені Гальчевського “За подвижництво у державотворенні” Хмельницький письменник Петро Воробей став лауреатом премії імені Гальчевського “За подвижництво у державотворенні”

Хмельницький письменник Петро Воробей став лауреатом премії імені Якова Гальчевського “За подвижництво у державотворенні” (заснована у січні 1995 року). Як… Далі »

День Соборності для команди Ядухи минув на Тернопільщині День Соборності для команди Ядухи минув на Тернопільщині

У День Соборності влада Хмельницької області брала участь у міжобласному святі «Збруч – ріка єднання», який відбувся у Підволочиську Тернопільської області. Як… Далі »

На Хмельниччині з’явилася корова-морж – ВІДЕО На Хмельниччині з’явилася корова-морж – ВІДЕО

В Ізяславі на річці Горинь неподалік берега корова провалилась в хрещенську ополонку. Як повідомляє територіальне управління МНС в області, до місця… Далі »

Відсьогодні подорожчав “соціальний” хмельницький буханець Відсьогодні подорожчав “соціальний” хмельницький буханець

Хмельницький хлібокомбінат ТОВ “Стіомі-Холдинг” з 22 січня підвищив ціну на соціальний хліб на 7,1%. Як повідомляв НГП, вартість житньо-пшеничного хліба… Далі »

Юрій Бойко “наглядатиме” за Хмельниччиною Юрій Бойко “наглядатиме” за Хмельниччиною

Кабмін закріпив міністерства за адміністративно-територіальними одиницями, призначивши першого віце-прем’єр-міністра та віце-прем’єр-міністрів кураторами взаємодії між урядом і Верховною Радою, місцевими органами… Далі »

День Соборності по-свободівськи: “Зека геть!” День Соборності по-свободівськи: “Зека геть!”

Сьогодні, 22 січня, в Україні відзначається День Соборності. До прикладу, у Волочиську свободівці влаштували сценічну ходу до мосту річки Збруч,… Далі »