Податок на нерухомість – український велосипед з “квадратними колесами” Податок на нерухомість – український велосипед з “квадратними колесами”

В Україні запрацював податок на нерухомість. Крім податківців, він додасть роботи держреєстраторам і нотаріусам, а на вартості житла та оренди… Далі »

Різдвяні свята від «Свободи» у Волочиську Різдвяні свята від «Свободи» у Волочиську

Впродовж 8-19 січня 2013 року «Свобода» організувала відзначення Різдвяних свят у Волочиську та навколишніх селах району. Свободівці з Хмельницького, Кам’янця-Подільського,… Далі »

Причиною зниження рейтингу України є корупція – Freedom House Причиною зниження рейтингу України є корупція – Freedom House

Президент міжнародної правозахисної організації Freedom House Девід Креймер заявляє, що корупція залишається головною причиною погіршення рейтингу України. Про це він… Далі »

Найпопулярнішим компактним автомобілем в Україні виявився Daewoo Matiz Найпопулярнішим компактним автомобілем в Україні виявився Daewoo Matiz

Найменшими за класифікацією машин прийнято вважати автомобілі А-класу. Вони відрізняються невеликим об’ємом двигуна, малими габаритами і низькою вартістю в порівнянні… Далі »

У Хмельницькій області на одне вільне робоче місце претендує 93 особи У Хмельницькій області на одне вільне робоче місце претендує 93 особи

У Хмельницькій області на 1 січня 2013 року на одне вільне робоче місце претендувало 93 особи, що у 1,8 раза… Далі »