Найпопулярнішим компактним автомобілем в Україні виявився Daewoo Matiz

Найменшими за класифікацією машин прийнято вважати автомобілі А-класу. Вони відрізняються невеликим об’ємом двигуна, малими габаритами і низькою вартістю в порівнянні з іншими класами, передає Finance.ua.

Міні-авто, як називають ще машини А-класу, найчастіше купують для пересування по місту, а їх власниками переважно стають жінки.

Сайт з продажу автомобілів RST.ua склав рейтинг найбільш затребуваних в Україні легковиків А-класу 2012 року. Кращими в найменшому класі авто в минулому році стали машини по співвідношенню вартість-кількість проданих авто за рік.

ТОП-10 А-класу очолив Daewoo Matiz. На першому місці “малюк” від компанії “Уздеу” почувається досить упевнено, випереджаючи сусідів за кількістю проданих за рік авто (понад 2,8 тис.) майже в три рази. При цьому загальна сума продажів авто за рік з урахуванням додаткового обладнання склала близько 20 млн доларів, підрахували в RST.ua

На сусідньому другому місці рейтингу розташувався південнокорейський Hyundai i10, який хоч і поступається володарю бронзи Peugeot 107 в кількості проданих авто майже на 12%, але при цьому випереджає його в показнику загальної вартості майже на 10%. Тому можна сказати, що найближчі конкуренти йдуть нога в ногу.

До п’ятірки лідерів також пробилися найменший представник китайської автомобілебудівної компанії Chery – Chery QQ і корейської Kia Motors Corporation – KIA Picanto. У дуелі цієї пари за кількістю проданих за рік авто переміг більш недорогий китайський “компакт-кар” з запасом майже 55%. Показники загальної вартості також вищі у Chery QQ, ніж у KIA Picanto, але різниця є незначною.

Шосте і сьоме місця зайняли європейці – Citroen C1, який є спільною розробкою компаній PSA Peugeot Citroën і Тойота, і Fiat 500 від італійського автовиробника Fiat Automobiles.

На восьмому місці розмітився Suzuki Splash від японської машинобудівної компанії Suzuki Motor Corporation. А замикають ТОП-10 рейтингу А-класу китайці – модель Geely LC автомобілебудівної компанії Geely Automobile і малолітражний BYD F0 від компанії BYD Auto. Варто зазначити, що обидві моделі на українському ринку представлені відносно недавно.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.