Прокуратура приступила до перевірки закупівель золотого газу для Теофіпольської освіти Прокуратура приступила до перевірки закупівель золотого газу для Теофіпольської освіти

Прокуратура Хмельницької області доручила прокуратурі Теофіпольського району провести перевірку за повідомленнями у засобах масової інформації щодо укладення угоди між відділом… Далі »

Прокуратура Хмельницької області одержала нового керманича з Чернігова Прокуратура Хмельницької області одержала нового керманича з Чернігова

Прокурором Хмельницької області призначений Сергій Соляр. Відповідний наказ підписав Генпрокурор України, повідомляє прес-служба Генпрокуратури. Як відомо, до цього призначення пан… Далі »

Нардеп Геращенко закликала президента побороти ксенофоба Добжанського Нардеп Геращенко закликала президента побороти ксенофоба Добжанського

Народний депутат України від УДАРу Ірина Геращенко закликала Президента Віктора Януковича притягнути до відповідальності голову Волочиськоі райдержадміністрації Ігоря Добжанського за… Далі »

Теофіпольська освіта купила золотий газ – 1058 дол. за тисячу кубів Теофіпольська освіта купила золотий газ – 1058 дол. за тисячу кубів

Відділ освіти Теофіпольської райдержадміністрації Хмельницької області 18 січня уклав угоду з ПАТ «Хмельницькгаз» на постачання природного газу на 8,04 млн… Далі »

Наказано: вижати! Наказано: вижати!

Юлія Тимошенко — таки дивовижна жінка! Примудритися бути кісткою в горлі третьому поспіль президентові?! Вона стала клондайком, ельдорадо для вітчизняних… Далі »

Королевська обіцяє дітям війни “покращення” на 1% Королевська обіцяє дітям війни “покращення” на 1%

Голова Міністерства соціальної політики Наталія Королевська повідомила про створення робочої групи з опрацювання та коригування пенсійного забезпечення українців. “Ми зібрали… Далі »