Теофіпольська освіта купила золотий газ – 1058 дол. за тисячу кубів

Відділ освіти Теофіпольської райдержадміністрації Хмельницької області 18 січня уклав угоду з ПАТ «Хмельницькгаз» на постачання природного газу на 8,04 млн грн.

Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель», передають “Наші гроші”.

Упродовж 2013 р. «Хмельницькгаз» має поставити 950 тис куб.м газу. Таким чином газ, який відділ освіти закуповує за кошти районного бюджету, коштуватиме  8 463 грн., або 1058 дол. за 1 тис кубометрів.

Документ з ціною за одиницю товару згідно договору на сайті «ВДЗ» відсутній.

На даний момент це найбільша вартість газу для бюджетної установи, яку зафіксував моніторинг «Наших Грошей» з початку 2013 року.

Минулого року цей же відділ освіти Теофіпольської РДА контрактував газ у «Хмельницькгазу»  по 878 дол.

На офіційному сайті «Хмельницькгазу» ціна для бюджетних установ та організацій станом на 1 січня 2013 року вказана на рівні 4 708 грн за 1 тис куб.м, що становить 588,5 дол.

Разом з тим, згідно з даними «ВДЗ» за останні два тижні інші бюджетні установи Хмельницької області замовляли газ в середньому по 624 дол. Найдешевше обійшовся газ Антонівській районній лікарні – по 588 дол. Найдорожчою угодою до Теофільської РДА відзначився відділ освіти Хмельницької райдержадміністрації – 713 дол.

Довідка. Власником 50% ПАТ «Хмельницькгазу» є ПАТ «Газтек» з групи Дмитра Фірташа, ще 26% акцій належить НАК «Нафтогаз України».

Нагадаємо, комунальні та державні установи цього року замовляють газ в середньому по 500-600 дол. В державний бюджет середньорічна ціна російського газу закладена на рівні 421 дол.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 2

 1. В жизни возможны только две трагедии: первая – не получить то, о чем мечтаешь, вторая – получить.(речь о тендере).Как всегда виновных никто не ищет, их назначают.
  Вот так и сейчас, руководство государственных учреждений (тех же ПТУ, садик и т.д.) было поставлено перед фактом, что их договорные отношения с поставцикамы энергоносителей, проходят заключительный этап.
  Здесь либо новые статьи о том, что “.. садик № __ Районного района не отапливается, не освещается и т.д.” или провести предусмотренную законом процедуру.
  Так вот беда, какая же будет буде ціна?!
  Оставить действующую – нет!, спрогнозировать – также нет, так как мало кто обладает даром предвидения.
  Вопрос к автору статьи, действительно ли он считает виновным руководителей государственных учреждений, которые стали заложниками ситуаций, или стоило бы вертикаль статьи выбрать несколько другую???
  Всегда хорошо говорить что думаешь, если умеешь думать что говоришь.
  Спасибо.

 2. Шановний журналіст “Залежного незнаю від кого громадського порталу” з викладеного вище можу зробити лише такі висновки: про тендерні угоди Ви читали, напевне, десь на заборі, а про те, що попри всі слова урядовців ціна на газ протягом року таки зросте, і на те є обгрунтування в аналітиків Ви напевне також не чули. А якби Ви були компетентним в даному питанні Ви б таких нісенітниць не плели. Але, напевне, в Вас в кабінеті тепло, і руки в Вас не мерзнуть таку дурню писати.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.