Прокуратура приступила до перевірки закупівель золотого газу для Теофіпольської освіти

Прокуратура Хмельницької області доручила прокуратурі Теофіпольського району провести перевірку за повідомленнями у засобах масової інформації щодо укладення угоди між відділом освіти Теофіпольської райдержадміністрації з ПАТ «Хмельницькгаз» на постачання природного газу за ціною 8 463 гривень або 1058 доларів США за 1 тис. кубометрів.

Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Як повідомляв НГП, відділ освіти Теофіпольської райдержадміністрації Хмельницької області 18 січня уклав угоду з ПАТ «Хмельницькгаз» на постачання природного газу на 8,04 млн грн.

Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель», передають “Наші гроші”.

Упродовж 2013 р. «Хмельницькгаз» має поставити 950 тис куб.м газу. Таким чином газ, який відділ освіти закуповує за кошти районного бюджету, коштуватиме  8 463 грн., або 1058 дол. за 1 тис кубометрів.

Документ з ціною за одиницю товару згідно договору на сайті «ВДЗ» відсутній.

На даний момент це найбільша вартість газу для бюджетної установи, яку зафіксував моніторинг «Наших Грошей» з початку 2013 року.

Минулого року цей же відділ освіти Теофіпольської РДА контрактував газ у «Хмельницькгазу»  по 878 дол.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Подивимось, чи хтось буде за це покараний, відпишуться, відмажуться, не удалась ця “сдєлка”, провернуть другу. Грощв з бюджету крадуться не тільки через газ.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.