Прокуратурі вистачило день, щоби перевірити газові кульбіти у Теофіполі

Прокуратура Хмельницької області з’ясувала, що відділ освіти Теофіпольської райдержадміністрації не закупляв природний газ у ПАТ «Хмельницькгаз» за завищеною ціною.

Про це повідомили у прес-службі обласної прокуратури.

Перевіркою зафіксовано, що 18 січня цього року між відділом освіти Теофіпольської РДА та ПАТ «Хмельницькгаз» укладено договір постачання природного газу за регульованим тарифом на 2013 рік. Згідно із цим договором, ціна на державну закупівлю 1 тис. кубометрів газу становить 4708 гривень, що на даний час еквівалентно близько 580 доларів. У договорі зазначено і загальний обсяг закупівлі газу для потреб відділу освіти – 950 тис. кубометрів.

Як повідомляв НГП, раніше прокуратура Хмельницької області доручила прокуратурі Теофіпольського району провести перевірку за повідомленнями у ЗМІ щодо укладення угоди між відділом освіти Теофіпольської райдержадміністрації з ПАТ «Хмельницькгаз» на постачання природного газу за ціною 8,463 тис. грн або 1058 дол. США за 1 тис. кубометрів.

Комунальні та державні установи в цьому році замовляють газ, в середньому, по 500-600 доларів за 1 тис. кубометрів. У державному бюджеті середньорічна ціна російського газу закладена на рівні 421 дол.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. видимо все таки Виталию Тараненко и “Модератору”, – как авторам статей о Теофипольского образование и его “газовые соглашения” важно было бы написать опровержение на данную тематику, так сказать “очистить честь мундира”, или хотя бы принести свои извинения за доставление хлопоты людям.
    Глупость одного – счастье для другого.(“….за повідомленнями у ЗМІ – доручила прокуратурі Теофіпольського району провести перевірку).

  2. звинувачення даним автором у попередній статті про закупівлю газу природного по завищених цінах відділом освіти Теофіпольської РА виявилось безпідставним…..
    звичайно що відповідальності журналістом за надання недостовірної інформації ніякої не понесено……. шкода, адже ніяких власних!!!!! аргументів які підтверджували б дане явище автор немав, а просто посилався на сайт який далеко не об”єктивний під час публікації своєї іформації. Ось виникає питання: чому ж після публікації скандальної статті журналістом, прокуратура зацікавилася Замовником який відповідно до чинного законодавста провів процедуру закупівлі газу, та встановивши відсутність порушень, аж ніяк не відреагувала на “вислугу” незнаю перед ким цього журналіста…. хоча відповідальність за надання недостовірної інформації передбачена як мінімум адміністративна??

  3. цікаво, якщо газ по 4708 грн помножити на 950 тисяч кубів, то вийде сума угоди майже 4,5 млн грн. Тоді чому сума угоди дорівнює понад 8 мільйонів?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.