На “Стіомі-Холдинг” уже передумали звільняти працівників? На “Стіомі-Холдинг” уже передумали звільняти працівників?

Керівництво Хмельницького хлібокомбінату ТОВ “Стіомі-Холдинг” підготувало новий наказ, в якому зазначило, що звільнення працівників підприємства, відміняється. За інформацією джерел НГП, наказ… Далі »

Хмельницький ріелтер: “Якщо потрібно дешеве житло, їдьте до Чорнобиля” Хмельницький ріелтер: “Якщо потрібно дешеве житло, їдьте до Чорнобиля”

Статистика невблаганна: 44% українських сімей не мають власного житла і потребують покращення житлових умов; понад 850 тисяч українських сімей живуть… Далі »

Парламентський комітет зі свободи слова вимагає суд не допустити арешту рахунків газети “Фортеця” Парламентський комітет зі свободи слова вимагає суд не допустити арешту рахунків газети “Фортеця”

Комітет ВР з питань свободи слова та інформації вимагає суд не допустити арешту рахунків Хмельницької обласної газети “Фортеця”  (м. Кам’янець-Подільський)…. Далі »

Про наміри “Стіомі-Холдинг” звільнити колектив і призупинити виробництво хліба вже знає Азаров Про наміри “Стіомі-Холдинг” звільнити колектив і призупинити виробництво хліба вже знає Азаров

Народний депутат з ВО “Свобода” Ігор Сабій надіслав депутатський запит Прем’єру Миколі Азарову і закликав вжити термінових заходів з недопущення… Далі »

Торік на подільській землі заробили 11,8 млн. грн Торік на подільській землі заробили 11,8 млн. грн

За 2012 рік у Хмельницькій області до бюджетів усіх рівнів надійшло 11,8 млн. грн. від продажу земельних ділянок і прав… Далі »

За хабар військового комісара оштрафували та звільняють з роботи За хабар військового комісара оштрафували та звільняють з роботи

Вступив у законну силу вирок Деражнянського районного суду у кримінальній справі, порушеній за матеріалами СБУ стосовно військового комісара Летичівсько-Старосинявського районного… Далі »

Нардеп Сабій нацькував Генпрокурора на голову Красилівської РДА Нардеп Сабій нацькував Генпрокурора на голову Красилівської РДА

Народний депутат від “Свободи” Ігор Сабій надіслав запит Генпрокурору України з вимогами перевірити діяльність голови Красилівської РДА Петра Арсенюка з… Далі »

Сміттєзвалище «союз» Сміттєзвалище «союз»

Як приємно, що і у Львові вже можна почути на вулицях мат. Звичайно, український. Чи не остання данина славі національно… Далі »

Заміну Лабазюку знайдуть наприкінці лютого Заміну Лабазюку знайдуть наприкінці лютого

Хмельницька обласна виборча комісія призначила проміжні вибори депутатів Хмельницької обласної ради в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі № 28 (Волочиський район)… Далі »