Нардеп Сабій нацькував Генпрокурора на голову Красилівської РДА

Народний депутат від “Свободи” Ігор Сабій надіслав запит Генпрокурору України з вимогами перевірити діяльність голови Красилівської РДА Петра Арсенюка з сфері земельних відносин.

Офіційний документ з відповідним змістом, що датований 8 січням, у є розпорядженні НГП.

Зокрема, свободівець заявляє, що порушення земельного законодавства на території Красилівського району і носять розповсюджений і системний характер.

Петро Арсенюк. Фото Віталія Тараненка

На думку І.Сабія, голова Красилівської РДА Петро Арсенюк протягом серпня-груденя 2012 року видав та підписав, без відома територіальних громад, ряд розпоряджень, які прямо суперечать чинному законодавству України та  прийняття  яких є порушенням вимог ч. 2 ст. 124 Земельного кодексу України, де чітко визначено, що передача в оренду земельних ділянок, які перебувають у державній або комунальній власності, здійснюється виключно за результатами проведення земельних торгів.

Всього, на увазі маються, 39 розпоряджень пана Арсенюка

Як стверджує політик, земля відійшла в оренду на 49 років фермерам Миколайчук Л.П., Марценюк С.В., Мизернюк У.В., Момот С.С., ТОВ”Житниця Поділля”, які, прямо або опосередковано, мають стосунок до голови РДА. Так, співвласником ТОВ «Житниця Поділля» є рідний брат голови Красилівської РДА Арсенюк Олександр Іванович.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.