Брат голови Красилівської РДА розорав близько 80 га громадських пасовиськ – ВО “Свобода”

У ніч з 30 квітня на 1 травня в селі Кульчинки Красилівського району, за сприяння влади із використанням сільськогосподарської техніки ТОВ “Житниця Поділля”, було розорано близько 80 га громадських пасовиськ.

“Громада просто шокована тим що сталося, адже замість пасовищ селяни побачили розорану землю. Громадські пасовища нібито надано в оренду розпорядженням голови РДА Арсенюка. Слід зазначити, що керівником ТОВ “Житниця Поділля” є рідний брат голови Красилівської РДА Петра Арсенюка Олександр Арсенюк”, – повідомляє прес-служба районної організації ВО “Свобода”.

За даними свободівців, люди утримують у селі понад 330 голів худоби. Молоко є єдиним джерелом для годування їхніх сімей.

“Тепер випасати худобу в селі немає де. Люди змушенні випасати корів в садках, на вулицях, на території школи. Така ситуація може призвести до вирізування корів і різкого зменшення поголів’я”, – занепокоєлися націоналісти.

Як повідомляв НГП, у Красилівському районі за втручання прокуратури попереджено незаконне надання в оренду понад 1100 га сільсьгосподарських земель.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 7

  1. Надо не поголовье коров вырезать а вырезать поголовье Арсенюков. Быдло охерело. Вобще страх потеряла власть!!!!!!!!!! Пора брать обрезы в руки.

  2. Банду геть!

  3. Таке беззаконня тільки через те що люди не знають своїх прав.Стаття 143 Конституції України. Територіальні громади села, селища, міста безпосередньо або через утворені ними органи місцевого самоврядування управляють майном, що є в комунальній власності; затверджують програми соціально-економічного та культурного розвитку і контролюють їх виконання; затверджують бюджети відповідних адміністративно-територіальних одиниць і контролюють їх виконання; встановлюють місцеві податки і збори відповідно до закону; забезпечують проведення місцевих референдумів та реалізацію їх результатів; утворюють, реорганізовують та ліквідовують комунальні підприємства, організації і установи, а також здійснюють контроль за їх діяльністю; вирішують інші питання місцевого значення, віднесені законом до їхньої компетенції.Немає громади- нема й порядку.

  4. http://www.youtube.com/watch?v=XuUavV8fiPw
    Створення територіальна громада у с. Чайківка.

  5. скоро і села розорають. Там вже немає кому жити.

  6. Огого, тут всі мої “клієнти”. Це відкритий форум підопічних обласної психіатричної лікарні №1 ? Да тут не початий шмат роботи, ось де я відірвусь на повну і бабла зароблю ) Хлопці, швидка допомога вже тут, всі до мене

  7. да, сашко – ему пофиг всё

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.