Звернення сільських голів Красилівського району до Ядухи В.С.

Благаємо, почуйте НАС!

(Звернення сільських голів, депутатів Красилівського району)

 

Шановний Василю Степановичу!

Звернутись до Вас змусили тривожні обставини, що склались останнім часом у Красилівській районній організації Партії Регіонів, та і в районі в цілому. Те, що сталось інакше як чиновницьким свавіллям не назвеш. 28 вересня 2013 року на так званій районній партійній конференції Голова районної організації Партії Регіонів, він же голова районної адміністрації Арсенюк Петро Іванович вигнав з партії свого заступника по партійній лінії, теперішнього голову районної ради Ходака Василя Івановича.

Ми добре знаємо, хто мав би бути на тій конференції: делегати від первинних організацій, але в залі були люди, які разом з Арсенюком П.І (бо він є перебіженець з партії “Наша Україна”, і не партія регіонів його цікавить а посада), у 2004 році очолювали районний осередок “Нашої України” та організовували в районі майдани в підтримку Ющенка, а сьогодні “прилаштувались” до Партії Регіонів, щоб тримати владу. Ходак В.І. з самого початку був засновником Партії Регіонів, клято агітував, переконував людей, і вигнати його просто згідно якось там пункту, то це просто сміх.

А факти-це помста голови Арсенюка за те, що 30.11.2012 року на сесії районної ради депутати не затвердили розпоряджень голови райдержадміністрації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок за межами населених пунктів 17 сільських рад, які передані цими розпорядженнями в оренду на 49 років родичам Арсенюка.

Голова Красилівської РДА Петро Арсенюк

Голова Красилівської РДА Петро Арсенюк

Депутатів і сільських голів обурило те, що люди які живуть в селі і мають бажання вести господарство зверталися в адміністрацію надати їм земельні ділянки, а їм відповідали, що землі немає.

На цій же сесії виступив депутат районної ради, начальник відділу освіти Снігур В.І. і сказав, що відбиралися землі, виділені для пришкільних ділянок!!! для рідного брата голови адміністрації Арсенюка О.І. Після цього начальник відділу освіти був звільнений з посади, а 28 вересня виключений з партії. Ми   сільські голови, депутати районної ради під партії регіонів, вважаємо, що такі дії не додають іміджу партії Регіонів перед виборами. Ганебним є те, що безпідставно, обманувши голову Хмельницької ОДА Ядуху В.С. виключають з партії справжніх її членів. На підтримку справедливості наші колеги кладуть свої партійні білети, хоча шкода, але іншого шляху боротьби з підлістю та брехнею не бачимо…

Читаємо коментарі із впевненістю на 100% скажемо, що Партія Регіонів на чолі із п. Арсенюком уже програла майбутні вибори у Красилівському районі. Достроково!!!

Всі регіонали району, а то і всієї області на чолі із головою облдержадміністрації, доземно вклоніться п. Арсенюку П.І. за те, що він всі ваші майбутні зусилля, вже сьогодні, звів нанівець. Бо в Красилівському районі, слава Богу, вже остання малограмотна бабця знає, хто такий Арсенюк та його ,,команда”.

Зважаючи на ситуацію, що склалася в Красилівському районі, очільникам області варто зробити відповідні висновки, і то швидко, бо під час виборів їх зробить громада району.

До цього часу вірили, що Ядуха розбереться в даній ситуації. Але….ні. Мова  навіть не йде про політику – мова йде про те, яка людина керує нашим районом.

Красилівчани  поважають Ядуху В.С. і не хочуть вірити, що Ядуха опустився до рівня Арсенюка П.І.

Теги: , , , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 529

 1. Для особених з золотими органами нагадуємо поховання ваших органів буде 24.02.2014р. в 10.00 в районній Раді.До того часу бережіть своє золото.геть.

  • На красилівському форумі Красилів Інфо є теж дуже гарна стаття під назвою ” люстрація по красилівськи”.

 2. ЧМошники.Ідіоти.Педараси.Єбати вас не переставати.чого вчепились до людей.Пиздіть.За це гроші не дають.ЧМОшники.

 3. Питаннячко для ходаківської присоски соски.А тобі за шо грошики дають.Знаїш добре.І ми знаїмо.Вторгувала своїю золотою п…ою нимало.Мітла в гімні мочиься,кисне до пониділка.Геть обізян Районої Ради.

 4. Тут нема з ким говорити.Будемо діяти в понеділок 24.02.2014 р.Ми за порядний Красилів.Розпусники в геть.

 5. Іроди,ЧМОшники чого вчепились до люде,.до їхньої роботи,до машин.Машини куплені за напрацьовані гроші.Всеріться.

 6. Так так заробив Ходак тяшким трудом на цегельному заводі.З офіціатами там кувиркався.Хай погонич пильнує свій тяшкий труд.шоб случайно бібі його не пошкодили.Він чоловік рабочий накувиркає собі ше кучу грошиків.Но не в Красилові.Ни дамо засмирдіти Красилов проституцьким духом ходака і його жванецьких.геть.На бібі і вперьод з Красилова.Прицеп хай причепить і свою проституцьку Району Раду хай вивизе до ходаківського пониділка 24.2014 року

 7. Хлопці,дівчата нащо вам кров Ходака.З нього і так багато крові випила дівка Мая!А насчот машини Ходака можна подумати. Як на мене ходьба дає здоровя інвалідам .Ги-ги-ги.

 8. оце і є останні вздохи Арсенюкової влади. ха ха .Згиньте придурки.Слава Україні.

 9. Діфка мая ше встановлює дату проведення сесії Районої Ради на якій кастріруюь ходака. Беднягааааа піде її погонич ходак у відстійло куди вона буде дівати свої профістуцькі здібності. Ги-ги-ги.

 10. Слава Богу, що таких дебілів до влади не допускають, вашого розуму тільки вистачає на всякі нісенітниці строчити на форумах, імпотенти хренові безмозглі, продовжуйте далі виродки

 11. ти насправді такий дурний чи клеїш ?

 12. І ХОЧЕТЬСЯ ВАМ СПІЛКУВАТИСЯ З ЦИМ ВИРОДКОМ, ЖЕРТВОЮ НЕВДАЛОГО АБОРТУ. ВОНО Ж НЕ ЗДАТНЕ СПРИЙМАТИ БУДЬ-ЯКИХ СЛІВ. ВИ Ж ПРОСЛІДКУЙТЕ ЗА ЙОГО ДЕБІЛЬНОЮ МОВОЮ. ЗАЦИКЛИЛОСЬ НА ЯКІСЬ МАЄЧЦІ ЯКА, НАПЕВНЕ, ВИСЛОВИЛА СВОЮ ДУМКУ ЩОДО ЙОГО РОЗУМУ, І ВСЕ, КРІМ ГИГИКАННЯ І ЦЬОМКАННЯ, ЯК БАЧИТЕ, ВОНО НА ІНШІ СЛОВА НЕЗДАТНЕ. ТО НЕ ЗВЕРТАЙТЕ УВАГИ І НЕ ДАВАЙТЕ ЦЬОМУ ДУРНЕВІ ПРИВОДУ ДЛЯ ДАЛЬШОГО ГИГИКАННЯ. ПОГИГИКАЄ ЩЕ ДЕЯКИЙ ЧАС І ЗАХЛИНЕТЬСЯ СВОЇМ ЖЕ РИГАННЯМ НА СВОЄМУ Ж САЙТІ, ЯКИЙ ВІН СТВОРИВ. НЕ ВІДГУКУЙТЕСЬ НА ЙОГО БЕЗМОЗГУ ПИСАНИНИ І ВІД ЦЬОГО ВІН ДУЖЕ СКОРО ЗДОХНЕ.

  • Вище написаному коментареві.
   Маечкатут не напевно висловила свою думку а дуже активно переписується з безпартійним.І жертва невдалого аборту і безмозге писання вже було. Маечко ти вже давай шось новіше.Бо скільки про ці аборти можна читати.

 13. А ВІД ТЕБЕ ВЖЕ НЕСЕ ЗДОХЛЯТИНОЮ, А ЦЕ ЗНАЧИТЬ, ЩО ТОБІ ГАПЛИК

 14. даааааааа, хвора потвора, це вже невиліковне, дійсно треба забити на цього дебіла, воно неадекватне, це “нова влада” у всій красі, це її лице, нарешті зрозуміє народ ще скоріше як ви маєте надію, ухххх і піндюлей отримаєте, суки

 15. Діфко Маю,ох і дурна ж ти ох і тупа.ох і агресивна но поняти тебе можна .Залишилася сиротою в Районій Раді.Хто приголубить,хто пожаліє.А нема кому .Ти мастак писати некрологи. То напиши його собі.Бо твій Х…вже срав на тебе.Приносим свои соболезнования Майці-сироті.Стули пельку бо будеш не тільки сиротою ай бездомною і безробітною.Ги-ги-ги.

 16. Красилівський район справляйтесь самі,а не строчіть коменти. Ви що не розумієте,що їх ніхто не читає? Виходьте на телебачення,чи слабо розповісти для усіх?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.