Прокуратура зацікавилась головою Красилівської РДА

Прокуратура Хмельницької області визнала порушення вимог земельного законодавства в діяльності Красилівської районної державної адміністрації.

Як повідомили НГП у прес-службі облпрокуратури, розпорядженням райдержадміністрації надано дозвіл фермерському господарству на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо документів, які посвідчують право оренди на понад тисячу гектарів землі, як не витребувані земельні частки (паї).

При цьому не було враховано, що із вказаної площі чверть земельних ділянок – майже 254 га, загальною вартістю 4,5 млн.гривень, перебувають у приватній власності 80 громадян.

Голова Красилівської РДА Петро Арсенюк. Фото Віталія Тараненка

На усунення порушень прокуратурою Хмельницької області заявлено до господарського суду області позов. За результатами його розгляду до розпорядження Красилівської райдержадміністрації внесено відповідні зміни. Внаслідок, попереджено незаконне надання близько 254 га земель в оренду фермерському господарству.

Як відомо, народний депутат від “Свободи” Ігор Сабій надіслав запит Генпрокурору України з вимогами перевірити діяльність голови Красилівської РДА Петра Арсенюка з сфері земельних відносин.

На думку політика, голова Красилівської РДА Петро Арсенюк протягом серпня-груденя 2012 року видав та підписав, без відома територіальних громад, ряд розпоряджень, які прямо суперечать чинному законодавству України та прийняття яких є порушенням вимог ч. 2 ст. 124 Земельного кодексу України, де чітко визначено, що передача в оренду земельних ділянок, які перебувають у державній або комунальній власності, здійснюється виключно за результатами проведення земельних торгів.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 4

  1. Нехай ця прокуратура ще поцікавиться справами міського голови Красилова – Островською Нілою, та її попередницею – Гвоздьовою М…..такій собі сімейний містячковий клан корупціонерів. Особливо цікаві питання тендерів та ремонтів доріг….

  2. Ввирішив позмагатися з свободою, догрався

  3. Огого, тут всі мої “клієнти”. Це відкритий форум підопічних обласної психіатричної лікарні №1 ? Да тут не початий шмат роботи, ось де я відірвусь на повну і бабла зароблю ) Хлопці, швидка допомога вже тут, всі до мене

  4. САБІЙ МОЛОДЕЦЬ, АЛЕ ПРОТИ ОВЕЦЬ. ПОДАВ НА ПРОКУРАТУРУ НА АРСЕНЮКА ГРІЗНУ КСІВУ. ПРОКУРАТУРА ОДРАЗУ Ж ВЗЯЛАСЯ ЗА СПРАВУ І ТУТ ЖЕ ЗАГЛОХЛА.\
    СПРАВЖНІМ МОЛОДЦЕМ, ЩО МЕНІПОДОБАЄТЬСЯ, ВИЯВИВСЯ АРСЕНЮК. ВІН ПОКАЗАВ ФІГУ З ТРЬОХ ПАЛЬЦІВ І ПРОКУРАТУРІ, І ГЕРОЮ САБІЮ. ПІСЛЯ ЦЬОГО САБІЙ ПРОТИ АРСЕНЮКА НАВІТЬ НЕ РИПАЄТЬСЯ, БО ЗНАЄ, ЩО ПОЛУЧИТЬ ПО ЗУБАХ. А КОЛИСЬ КРИЧАВ ЗІ СВОЄЮ ОРАВОЮ ДО ХРИПОТИ : АРСЕНЮКИ – МИ НЕ ВАШІ КРІПАКИ! АЛЕ СКОРО ОНІМІВ І З РАДІСТЮ РАЧКУВАВ БИ ПЕРЕД АРСЕНЮКОМ, КОЛИ Б ТОЙ ДОЗВОЛИВ ЙОМУ НА ТАКЕ СЛУЖІННЯ

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.