“Свобода” підготувала нетішинцям сюрприз – вибори мера можуть відбутися 9 червня “Свобода” підготувала нетішинцям сюрприз – вибори мера можуть відбутися 9 червня

Народний депутат України від “Свободи” Ігор Сабій зареєстрував законопроект про проведення позачергових виборів міського голови Нетішина на 9 червня 2013… Далі »

На Хмельниччині з’явиться відділення Київського інституту судових експертиз На Хмельниччині з’явиться відділення Київського інституту судових експертиз

Незабаром у місті Хмельницький буде відкрито відділення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, пише УНІАН. Як повідомили у прес-службі Міністерства юстиції… Далі »

Ядуха кличе на “килимок” всіх голів райдержадміністрацій. Не за горами й кадрові ротації? Ядуха кличе на “килимок” всіх голів райдержадміністрацій. Не за горами й кадрові ротації?

Голова облдержадміністрації Василь Ядуха розпочав зустрічі – звіти із керівництвом районів щодо підсумків виконання програм соціально – економічного та культурного… Далі »

Сімашкевич і компанія вже придумали, як заробити кошти на водіях Сімашкевич і компанія вже придумали, як заробити кошти на водіях

У Кам’янці-Подільському проїзд через Замковий міст стане платним. Як повідомляє місцеве видання “Вже інфо”, за даними заступника директора департаменту економіки і… Далі »

Залізниця придбала обладнання вартістю 4,2 млн. грн для однієї станції на Хмельниччині Залізниця придбала обладнання вартістю 4,2 млн. грн для однієї станції на Хмельниччині

ДТГО «Південно-Західна залізниця» 24 грудня, за результатами тендерів, уклало угоди з ТОВ «Нові технології 3000» на впровадження систем обслуговування пасажирів… Далі »