“Мажорна” справа: родина загиблого заявила цивільні позови на 3 млн. грн “Мажорна” справа: родина загиблого заявила цивільні позови на 3 млн. грн

У Хмельницькому міськрайонному суді оприлюднені три цивільні позови від сім’ї Крушельницьких на стягнення моральної шкоди з батьків обвинуваченого Дмитра Червонюка… Далі »

Секретарю Нетішинської міськради пропонують по-доброму піти з посади Секретарю Нетішинської міськради пропонують по-доброму піти з посади

Секретарю Нетішинської міської ради Миколі Степаненку пропонують достроково склати повновання секретаря шляхом подання на розгляд міської ради особостої заяви. Таке… Далі »

Червонюк залишаться під вартою до 12 січня Червонюк залишаться під вартою до 12 січня

Хмельницький міськрайонний суд сьогодні продовжив утримання під вартою сина депутата облради Дмитра Червонюка, який автомобілем збив на смерть пішохода. Відповідне… Далі »

Лукашук перейнявся малим та середнім бізнесом Лукашук перейнявся малим та середнім бізнесом

Народний депутат України від ВО “Батьківщина” Олег Лукашук (187 виборчий округ) пропонує удосконалити окремі положення Закону України “Про розвиток і державну підтримку… Далі »

У Ядухи реорганізація – департамент ЖКГ знову розбивають на два управління У Ядухи реорганізація – департамент ЖКГ знову розбивають на два управління

Департамент житлово-комунального господарства та будівництва Хмельницької обласної державної адміністрації реорганізовується шляхом поділу на управління житлово-комунального господарства ОДА та управління регіонального… Далі »

Хмельницьке “Динамо” померло – Документ Хмельницьке “Динамо” померло – Документ

Професійний футбольний клуб “Динамо” з Хмельницького припиняє функціонування. Це видно з листа директора ФК В.Крохана до Президента ПФЛ України М.Бальчоса,… Далі »