Павленко особисто лобіюватиме будівництво Хмельницької обласної дитячої лікарні Павленко особисто лобіюватиме будівництво Хмельницької обласної дитячої лікарні

Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко пообіцяв звернутися до Кабінету міністрів України з проханням передбачити кошти на будівництво… Далі »

Павленко назвав роботу Ядухи і Ко щодо усиновлення дітей недостатньою Павленко назвав роботу Ядухи і Ко щодо усиновлення дітей недостатньою

Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко вважає, що керівництво Хмельницької облдержадміністрації недопрацьовує у питанні усиновлення дітей. Про це сьогодні… Далі »

На Хмельниччині спалили хату помічника нардепа-“свободівця” На Хмельниччині спалили хату помічника нардепа-“свободівця”

У ніч на 31 жовтня у селі Петрівське Старосинявського району на Хмельниччині невідомі підпалили хату помічника нардепа-“свободівця”. Юрій Кравчук очолює… Далі »

Заява про тиск на ЗМІ Заява про тиск на ЗМІ

Міська влада намагається тиснути на незалежне ЗМІ через засновника   Міський голова Старокостянтинова Микола Мельничук намагається тиснути на засновника та… Далі »

У Шутяка не побачили факту з нецензурною відповіддю мешканцю Старокостянтинова У Шутяка не побачили факту з нецензурною відповіддю мешканцю Старокостянтинова

Керівництво УМВС України у Хмельницькій області ініціювало службову перевірку, у ході якої були вивчені оригінали документів, котрі зберігалися у архівах… Далі »

Народний депутат аби захопити землю, збудував біля каплички туалет Народний депутат аби захопити землю, збудував біля каплички туалет

Справжній правовірний православний християнин нардеп Лукашук збудував біля Православної каплички туалет. (Це якраз  біля підземного переходу під залізницею, що біля… Далі »

У ВР зареєстровані законопроекти про призначення позачергових виборів голів сільрад Хмельницької області У ВР зареєстровані законопроекти про призначення позачергових виборів голів сільрад Хмельницької області

У Верховеій Раді зареєстровані законопроекти про призначення позачергових виборів голів сільрад Хмельницької області. Ці проекти датовані 31 жовтням. Комітет з… Далі »

За три роки влада забезпечила житлом 31 медика Хмельниччини За три роки влада забезпечила житлом 31 медика Хмельниччини

Протягом 2010-2013 років обласна влада забезпечила житлом 31 медика Хмельниччини. За інформацією Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, за рахунок коштів державного… Далі »

Дерикот скликає сесію обласної ради на 5 грудня Дерикот скликає сесію обласної ради на 5 грудня

Голова Хмельницької обалсної ради Микола Дерикот підписав розпорядження про скликання вісімнадцятої сесії обласної ради на 5 грудня. Як повідомляє офіційний сайт… Далі »