Народний депутат аби захопити землю, збудував біля каплички туалет

Справжній правовірний православний християнин нардеп Лукашук збудував біля Православної каплички туалет. (Це якраз  біля підземного переходу під залізницею, що біля речового ринку)

Очевидно, що саме так патріотично налаштований опозиціонер має шанувати Всевишнього та засвідчити свою повагу до своїх виборців і  Православ’я загалом.

Адже очевидці стверджують, що депутат є істинним християнином, ходить на службу до Православних  храмів, молиться там та накладає на себе Хресне знамення.

Любов до Православ’я у пана депутата Лукашука має давні коріння. Ще з 2006 року нардеп хоче відібрати у Академіка Козловського шмат землі, де стоїть оця капличка, бо той хоче там збудувати Православний Храм. А навіщо пану Лукашуку той Храм – адже там можна півсотні кіосків понаставити. А це неабиякий дохід.

«Відгризти»  законно той шмат не виходить. І незаконно спробував – теж не виходить. Та ще й до того земля під Храм освячена. Уже пропонував Академіку «розсвятити!!!…» землю, щоби легше її було відібрати, а той чомусь впирається…

Та нашого депутата не зупинити – ось  уже 162 судових засідання відбулося за його позовом до незговірливого Академіка Козловського. І це ще далеко не кінець, бо з такими судовими досягненнями місце нардепу Лукашуку у книзі рекордів Гінесса!  

 

Микола Рудий

Лукашук

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. Лука г…но безпардонное, как хмельничане могли выбрать такое…..

  2. нормальний депутат, наш чоловік

    • Юлемани, якщо ви те чувирло у своїх рядах досі тримаєте, яке й землю освячену відбирає, і з журналістами судиться, то видно він вам непогано відстьобує!

  3. Якщо оцей нормальний, то світ перевернувся. Обрали чувирлу в депутати, та й ще називають його нашою людиною. Може він і ваш, але не наш.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.