Посланці Ядухи розповідають у районах, чому Україні в євровідносинах потрібна пауза Посланці Ядухи розповідають у районах, чому Україні в євровідносинах потрібна пауза

Високопосадовці райдержадмінстрацій Хмельниччини перед вільнюським самітом активно спілкуються з підлеглими і громадою та пояснюють, чому Україні в євровідносинах потрібна пауза…. Далі »

Ядуха зі своїми “регіонами” не квапитимуться до Євросоюзу Ядуха зі своїми “регіонами” не квапитимуться до Євросоюзу

Голова облдержадміністрації Василь Ядуха зустрівся з представниками депутатського корпусу обласної ради, керівниками підприємств, установ та організацій аби обговорити євроінтеграційну політику… Далі »

Хмельницьким євромайданом керуватимуть громадські активісти, а не партії Хмельницьким євромайданом керуватимуть громадські активісти, а не партії

Виконувач обов’язків голови Хмельницької обласної організації ВО “Батьківщина” Валерій Лесков заявив, що від сьогодні з хмельницького євромайдану забирається партійна символіка,… Далі »

«Бомжувати» Європою на велосипеді «Бомжувати» Європою на велосипеді

Хмельничанин Володимир Макогон, якому нещодавно виповнилося 62 роки, здійснивцього літа подорож одинадцятьма країнами Європи, що тривала 32 дні. Для пересічного… Далі »

Кам’янецькі студенти солідарні зі своїми колегами Кам’янецькі студенти солідарні зі своїми колегами

Студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка долучилися до загальноукраїнського студентського страйку – повідомив кореспондент НГП Дмитро Шеремета  О 12… Далі »

Червонюк збив хмельничанина на швидкості 120 км/год – прокурор Червонюк збив хмельничанина на швидкості 120 км/год – прокурор

Син депутата облради Дмитро Червонюк, який автомобілем “Тойота” збив на смерть пішохода 26-річного хмельничанина Олега Крушельницького, їхав на швидкості 120 км/год…. Далі »

У Хмельницькій області затримано митника, який вимагав хабара понад 2 тис. дол. У Хмельницькій області затримано митника, який вимагав хабара понад 2 тис. дол.

У Хмельницькій області за отримання неправомірної вигоди правоохоронці затримали начальника одного з митних постів, розташованих на території області. Про це… Далі »