Посланці Ядухи розповідають у районах, чому Україні в євровідносинах потрібна пауза

Високопосадовці райдержадмінстрацій Хмельниччини перед вільнюським самітом активно спілкуються з підлеглими і громадою та пояснюють, чому Україні в євровідносинах потрібна пауза.

Під час апаратної наради голова Волочиської РДА Ігор Добжанський зауважив, що “рішення Уряду взяти паузу не є політичним – воно було прийняте в результаті аналізу торговельних відносин між Україною і Росією і реалістичної оцінки тих економічних проблем, які виникають з моменту підписання Угоди в відсутність пропозицій від ЄС щодо компенсації втрат”.

Керівник району вважає, що продукція ПАТ «Мотор Січ» і місцевого машинобудівного заводу могла би втратити російський ринок збуту.

Голова Білогірської районної державної адміністрації Валерій Курсов провів зустріч з громадами сіл Залузької та Вікнинської сільських рад, з якими поділився думками щодо інтеграції України в європейське співтовариство. Він сказав, що саме сьогодні наша держава знаходиться найближче до підписання угоди про асоціацію з ЄС. І це заслуга чинної влади на чолі з Президентом України Віктором Януковичем.

Водночас пан Курсов заявив, що з євроінтеграцією доведеться зачекати, адже Асоціація з ЄС на даному етапі – величезні втрати, які Україна вже понесла, і буде нести в майбутньому. Тільки за останні чотири місяці через зменшення товарообігу з Росією Україна втратила 40 млрд. грн. І Європейський Союз не запропонував механізму компенсації наших втрат.

“Ми будуємо державу, в якій права людини, рівність усіх перед законом, право вибору, соціальний захист є найвищими цінностями для всіх, без різниці, в якому регіоні ти живеш і на який майдан виходиш!” – додав голова Білогірської РДА.

Керівництво Славутської РДА провело нараду з працівниками апарату. на якій обговорили питання співробітництва ЄС. За словами керівника апарату РДА Наталії Войтюк, рішення Уряду взяти паузу не є політичним і було прийнято в результаті реалістичної оцінки тих економічних проблем, які виникають з моменту підписання Угоди за відсутності пропозицій від ЄС щодо компенсації втрат. Чиновниця все ж таки залишила сподівання для підлеглих, озброївшись висловами Януковича.

“У нас ніхто не вкраде мрію про Україну рівних можливостей , про європейську Україну . Так само , як ніхто не зіштовхне нас з праведного шляху , що веде до нашої мрії”, – продекламувала Гаранта пані Войтюк.

У Старокостянтинові для обговорення курсу на ЄС зібрали сільських голів. Голова РДА Олександр Островський наголосив, що “Євросоюз залишає відчиненими двері в Європу для нашої держави. Іншого шляху в України немає”. І перед представниками місцевого самоврядування пан Островський похвалив Януковича.

“Питання підписання чи не підписання будь-якої угоди повинно бути обґрунтованим і виваженим. Держава має діяти в інтересах українського народу. Озвучені в інтерв’ю з Президентом України Віктором Януковичем провідним телеканалам ризики для української економіки та людей в разі підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом, крок чесний і сміливий”, – зазначив голова Старокостянтинівської РДА.

У Ярмолинецькому районі влада провела 27 листопада аж два заходи. щоб підтримати європрагнення Януковича. Спочатку голова РДА Валерій Кадиш поспілкувався з начальниками управлінь райдержадміністрації, керівниками установ та організацій району. Він пояснив, що Урядом ведеться планомірна робота з модернізації економіки і впровадження реформ, направлених на підвищення соціальних стандартів життя українців. Інтереси українського суспільства вимагають від влади збалансованого, виваженого підходу до процесу євроінтеграції, всебічного аналізу досягнутих і перспективних домовленостей та угод. Тож Угода про Асоцціацію може бути підписана весною 2014 року, припустив чиновник.

Громадська рада при Ярмолинецькій РДА ухвалила резолюцію, в якій висловила “повну та всебічну підтримку євроінтеграційному курсу Президента”.

Однак, скаржаться представники громадської ради, “європейська спільнота, МВФ виставили перед Україною не прийнятні умови щодо підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги, скорочення працівників бюджетної сфери, замороження і так порівняно низьких зарплат та пенсій. Сьогодні ми маємо що поставити на європейський та світовий ринок. Проте квотування нашої продукції не дає Україні бути рівноправним партнером у світовій торгівлі”.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 23

 1. Сраколизи РИГІВСІ – СЛАВА УКРАЇНІ !!! – Голосуй за санкції ПЕРДУНАМ – https://petitions.whitehouse.gov/petition/impose-personal-sanctions-president-ukraine-viktor-yanukovych-and-cabinet-ministers-ukraine-members/h58Fz30V

  • Та щоб в тебе руки повідсихали за цей коментар, сволотівець паршивий, ти хочеш санкцій не для Януковича, а для України, і ти ще себе називаєш патріотом???? З таким патріотизмом тебе треба вислати з України, нацепити клеймо зрадник українського народу та пустити по пустелі.

 2. Ы прийде судний день для РИГОАНАЛІВ

 3. Якщо люди збираються і обговорують певні питання значить вони про щось думають і відносяться до цього з відповідальністю.

 4. Та невже ви не бачите що не Янукович, а автори цієї статті є ворогами нашого народу. Ви не маніпулюйте загальними фразами, а вдумайтеся в РЕАЛЬНІ цифри .. При вступі до Євросоюзу на підтримку економіки було виділено ЄС;
  Польші 83 млрд. євро,
  Угорщині – 51 млрд. євро,
  Чехії – 8 млрд. євро, а
  Україні ЗАПРОПОНОВАНО – 600 МЛН.євро, і це для країни з 46 млн. населенням !!!???? Варто над цим задуматися, шановні КРИТИКАНИ, чи ні?? Мабуть варто … І людям потрібно пояснити що можна вступити в ЄС, але які наслідки для них буде мати цей вступ …

 5. важко в цей час сперечатись проти ЄС, однак крику більше, ніж здорового глузду, а “пауза” зроблена вчасно, на амбіціях вже накерувались!!! поспілкуйтесь з жителями Волочиська та запитайте, що буде з містом, якщо стане “МоторСіч”…

 6. Пахан сказав – вертухаї роблять. А я вже проголосував за санкції))

 7. До речі, за введення персональних санкцій проти “Сімї” зібрано вже 34 тисячі підписів. Залишилося зібрати всього нічого – 66 тисяч. Підключаймося пані та панове!
  http://www.pravda.com.ua/news/2013/11/27/7003316/

 8. Сім разів відміряй, один раз відріж.

 9. Європа дала нам кнута, та не дала пряника. А ця пауза заставить всіх задуматись серйозно про майбутнє України. Чому ми, з ТАКИМИ національними ресурсами обов’язково повинні лягати під когось??? Не потрібно робити з країни повію, а Президента сутенером! Я сторонник національного прагматизму і мені не хочеться поспішати на європейську гуманітарку!!!

 10. Може варто дійсно зробити паузу в підписанні, поки не будуть максимально враховані інтереси української сторони, а не йти на поводу в “бездарних крикунів” !!!

 11. Перед тим як щось зробити потрібно добре подумати,але на мою думку таке рішення як ЄС зараз для українців недоречно,тому що ми багато можемо втратити!!!

 12. Чому ми так поспішаємо!!! Україна рівнаправна держава, і не треба занижувати її оцінку!!!

 13. Як би підписали угоду, то мої батьки отримували б пенсію раз в пів року, комунальні платежі набагато збільшились би і ще багато мінусів, то який придурок тут волає про краще життя. Варто подумати.

 14. Дивлячись репортажі з майдану складається враження що мітингують тількі ті, що хочуть їздити без віз на Європейські курорти, навчати своїх дітей та лікуватись за кордоном….вйобуйте..
  Запитайте в працівників великих промислових підприємств де їхні ринки збуту, Якщо береться пауза в підписанні, то напевне щось десь не так?

 15. Підтримую рішення Президента . Дуже вірне рішення, оскільки це питання торкається усіх українців,гарячий запал не для нас.Розривати на частини нас теж ніхто не повинен.Наша країна має найбільше богатство – це працьовиті люди,багаті землі. Тому, я впевнена, що під розумним керівництвом нашого Уряду та Президента, ми самі в змозі будувати Європу в нашій державі.Та і не бачу ніяких причин мітингувати.Курс нашого Президента -незмінний.Він здатний захистити нас, українців від приниження та використання…..

 16. Точняк підтримую тебе Перепелиця, буде добре там тільки тим у кого і так все гуд! А те що вже і зараз комуналка півзарплати то їм пофіг! а як увійдемо у ЄС то взагалі всю ЗП віддамо!

 17. Люди з майдану хочуть пити вже не українське молоко і їсти хліб не з нашої пшениці. ЛЮДИ, ЧОМУ ВИ В РОЖЕВИХ ОКУЛЯРАХ ЗАВЖДИ? Ви лишень прочитайте коментар про суму, яку нам кинуть як голодранцям! тут мудаки опозиційні лише сидят і підбурюють людей на незрозумілі вчинки. Думайте самі, розбирайте факти! Я за підтримку влади, нам необхідні раціональні умови для того, щоб підписати угоду про асоціацію з ЄС.

 18. Гей, чуваки! Не робіть дурниць.Сідайте в аудиторії, і отримавши високі знання, покажіть таким же, як ви, молодим людям країн, членів ЄС, на що ми, молоді Українці варті.Нехай до нас їдуть навчатися. Якщо ми такі патріоти своєї України.І не кричіть “ганьба”, бо це нам ганьба, що ми показуємо,що ні на що нездатні.

 19. Голосуйте за санкции!!! Придешь домой_ а дети спросят тебя, дебила, – где хлеб, булочка, масло,_ а ты скажешь- я голосовал за санкции против Януковича! Они тогда тебя прокленут с костями, а соседи сожрут с гамном!!! Всем понятно, что у дураков мозгов нет!!! И в очередной раз мы это видим!!!

 20. Підтримую Президента.В Європу на вигідних умовах для України.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.