Мажоритарник Бондар зав’язує з “регіонами”? – ЗМІ Мажоритарник Бондар зав’язує з “регіонами”? – ЗМІ

Депутат з фракції Партії регіонів Віктор Бондар має намір подати заяву про вихід з фракції. Про це він розповів “Українській… Далі »

Нардеп з Хмельниччини був очевидцем розгону євромайдану і каже, що його били беркутівці Нардеп з Хмельниччини був очевидцем розгону євромайдану і каже, що його били беркутівці

Народний депутат України з партії УДАР Олександр Корнійчук був очевидцем розгону євромайдану і каже, що його били беркутівці. Про це… Далі »

У хмельницькій “Батьківщині” заговорили про мобілізацію громадянської совісті У хмельницькій “Батьківщині” заговорили про мобілізацію громадянської совісті

Заступник голови Хмельницької обласної партійної організації ВО “Батьківщина” Руслана Подольська заявила, що в області спостерігається мобілізація громадянської совісті та висока… Далі »

Лесков: позачергова сесія Хмельницької міськради може відбутися найближчого тижня Лесков: позачергова сесія Хмельницької міськради може відбутися найближчого тижня

Керівник фракції ВО “Батьківщина” у Хмельницькій міській раді Валерій Лесков повідомив, що позачергова сесія міськради може відбутися найближчого тижня. У коментарі… Далі »

На Хмельниччині реанімовують штаб національного опору На Хмельниччині реанімовують штаб національного опору

Завтра, 1 грудня на хмельницькому майдані буде відновлено роботу обласного штабу національного опору, роботу якого координуватимуть керівники облосередків УДАРу, ВО… Далі »

“Свобода” закликає полодян у неділю вийти на хмельницький майдан “Свобода” закликає полодян у неділю вийти на хмельницький майдан

Хмельницька “Свобода” закликає небайдужих подолян прийти в неділю, 1 грудня 2013 року о 12.00 на майдан Незалежності у Хмельницькому. Про… Далі »

Погода наприкінці осені: майданить Погода наприкінці осені: майданить

Ні для кого не секрет, що захід України не те що ближчий до Європи, а Європою себе вважає і Європою… Далі »