Хмельницький аеропорт нав’язують кувейтцям – ЗМІ Хмельницький аеропорт нав’язують кувейтцям – ЗМІ

Керівництво Хмельницької ОДА запропонувало представникам кувейтської компанії «Al-Sayer Group» інвестувати кошти у комунальне підприємство “Аеропорт-Хмельницький”. На цьому наголосив голова облдержадміністрації… Далі »

Нардеп Пишний нагадав Ядусі про його невиконану обіцянку Нардеп Пишний нагадав Ядусі про його невиконану обіцянку

Народний депутат з фракції «Батьківщина» Андрій Пишний вимагає виконання програми розвитку освіти міста Хмельницького на 2012-2016 роки, якою було затверджене… Далі »

За 9 місяців населення області сплатило майже 600 млн. грн за компослуги За 9 місяців населення області сплатило майже 600 млн. грн за компослуги

За січень-вересень населення Хмельницької області сплатило за житлово-комунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів, 589,8 млн.грн. (103,3% нарахованих за цей… Далі »

У Хмельницькому районі може з’явитися сміттєпереробний завод вартістю 42 млн. євро У Хмельницькому районі може з’явитися сміттєпереробний завод вартістю 42 млн. євро

У Хмельницькому районі у 2015 році може з’явитися сміттєпереробний завод вартістю 42 млн. євро. Як повідомляє прес-служба райдержадміністрації, 1 листопада… Далі »