За 9 місяців населення області сплатило майже 600 млн. грн за компослуги

За січень-вересень населення Хмельницької області сплатило за житлово-комунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів, 589,8 млн.грн. (103,3% нарахованих за цей період сум).

Як повідомляє Головне управління статистики в області, серед міст та районів області найвищий рівень оплати за житлово-комунальні послуги спостерігався у Хмельницькому, Кам’янець-Подільському та Славутському районах (113,9-111,5%), найнижчий – у Летичівському районі (91,5%) та Шепетівці (97,5%).

На кінець вересня заборгованість населення за житлово-комунальні послуги становила 90,3 млн.грн., що на 5,8% більше, ніж на початок місяця.

Середній термін заборгованості населення за всі послуги становив 1,4 місяця, в той же час у вересні мали борг за три місяці та більше: за вивезення побутових відходів – 16% власників особових рахунків, утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 15,8%, централізоване опалення та гаряче водопостачання – 13,6%, централізоване водопостачання та водовідведення – 10,2%, газопостачання – 5,3%.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.