На Хмельниччині на 14% зросла заборогованість за компослуги – облстат

На кінець червня 2015 року заборгованість населення Хмельницької області за житлово-комунальні послуги становила 107,7 млн.грн., що на 13,8% більше, ніж на початок місяця.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

Середній термін заборгованості населення за всі послуги становив один місяць, в той же час у червні мали борг за 3 місяці та більше: за централізоване опалення та гаряче водопостачання – 18,5% власників особових рахунків, утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 15,7%, вивезення побутових відходів – 14,5%, централізоване водопостачання та    водовідведення – 10%, газопостачання – 3,9%.

Упродовж січня-червня 2015р. населення області сплатило за житлово-комунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів, 647,7 млн.грн. (100,3% нарахованих за цей період сум).

Серед міст та районів області найвищий рівень оплати за житлово-комунальні послуги спостерігався в Красилівському, Старосинявському та Летичівському районах (138,5-126%), найнижчий – у Хмельницькому, Кам’янець-Подільському, Чемеровецькому районах та м.Хмельницькому (88,8-94,8%).

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.