У зоні АТО загинув боєць 8 спецполку У зоні АТО загинув боєць 8 спецполку

У зоні АТО загинув боєць 8 окремого полку спеціального призначення, 26-річний солдат-контрактник Володимир Брожко. Як повідомляє прес-служба Хмельницької міської ради,… Далі »

Подорожні нотатки із зони АТО Подорожні нотатки із зони АТО

Побувати у зоні антитерористичної операції хотіла вже давно. Бо коли спілкуєшся з родичами та знайомими з окупованих територій, завжди програєш… Далі »

Депутати не задоволені роботою головного архітектора міста Дунаєвського Депутати не задоволені роботою головного архітектора міста Дунаєвського

На сьогоднішньому засіданні бюджетної комісії міської ради з’ясувалось, що головний архітектор Хмельницького Віктор Дунаєвський видав будівний акт на більшу територію,… Далі »

Яценюк закликав ВР денонсувати угоду з Росією щодо добудови енергоблоків ХАЕС Яценюк закликав ВР денонсувати угоду з Росією щодо добудови енергоблоків ХАЕС

Кабінет міністрів України запропонував Верховній Раді денонсувати угоди з Російською Федерацією щодо добудови двох енергоблоків на Хмельницькій атомній електростанції. Про… Далі »

На Хмельниччині влада хоче стимулювати ріст цін на селянське молоко за допомогою доїльних апаратів На Хмельниччині влада хоче стимулювати ріст цін на селянське молоко за допомогою доїльних апаратів

На Хмельниччині влада хоче стимулювати ріст цін на селянське молоко за допомогою придбання доїльних апаратів. Про це НГП повідомив заступник… Далі »

На Хмельниччині у червні сповільнилася інфляція На Хмельниччині у червні сповільнилася інфляція

На Хмельниччині у червні рівень інфляції становив 0,1% порівняно з травнем. Водночас з початку року інфляція зросла на 42,1%. Про… Далі »

Йду, щоб повернутися Йду, щоб повернутися

Ось і завершився останній робочий день у Хмельницькій ОДА! Таке враження ніби минуло півжиття. Найголовніше залишатися вірним собі та своїм… Далі »

Загородний звільнив Симчишина і Стебло Загородний звільнив Симчишина і Стебло

Голова Хмельницької ОДА Михайло Загородний підписав розпорядження про звільнення своїх заступників. Документи датовані 7 липням. У відставку відправлені перший заступник… Далі »

Обласний департамент АПК вишукує можливість, щоб восени стримати ціну на хліб Обласний департамент АПК вишукує можливість, щоб восени стримати ціну на хліб

Департамент агропромисловго розвитку Хмельницької ОДА вишукує можливість, щоб восени стримати ціну на хліб. Про це “Незалежному громадському порталу” повідомив заступник… Далі »

Жителі Отрокова передали  в АТО «Ниву» для земляка Жителі Отрокова передали в АТО «Ниву» для земляка

Це вже 9 конвой, зібраний та доставлений в зону АТО завдяки спільним зусиллям новоушичан. Чергова партія вантажу у супроводі членів… Далі »