У Старокостянтинові “атошникам” вручатимуть відзнаку міськради У Старокостянтинові “атошникам” вручатимуть відзнаку міськради

На сесії Старокостянтинівської міської ради депутати затвердили почесну відзнаку Старокостянтинівської міської ради «За особисту мужність та героїзм». Про це пише… Далі »

На Хмельниччині зареєстровано дві партії На Хмельниччині зареєстровано дві партії

Головне управління юстиції у Хмельницькій області зареєструвало дві партії. Так, 15 липня зареєстровано Хмельницьку обласну регіональну парторганізацію Політичної партії “Партія гармонійного розвитку”…. Далі »

Міліціонери-добровольці знову поїхали в АТО Міліціонери-добровольці знову поїхали в АТО

У зону АТО знову відправилось майже 100 міліціонерів-добровольців Сьогодні в зону проведення антитерористичної оперції знову відправилось майже 100 міліціонерів-добровольців з… Далі »

Хмельницька область завершила будівництво фортифікаційних споруд у зоні АТО Хмельницька область завершила будівництво фортифікаційних споруд у зоні АТО

Хмельницька область завершила будівництво 9 фортифікаційних споруд в зоні проведення антитерористичної операції на сході України. Про це “Незалежному громадському порталу”… Далі »

20 липня не буде світла на трьох вулицях Хмельницького 20 липня не буде світла на трьох вулицях Хмельницького

20 липня у зв’язку із заміною опори з 9.30 до 17.00 буде призупинено електропостачання у будинках за адресами: вул. Чубинського… Далі »

ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ

Німці будуватимуть завод із переробки насіння кукурудзи у Хмельницькій області. Німецька компанія «КВС» планує будівництво насіннєвого заводу на Хмельниччині. За… Далі »