На Хмельниччині статус учасника бойових дій одержали 1432 учасника АТО На Хмельниччині статус учасника бойових дій одержали 1432 учасника АТО

На Хмельниччині на 1 липня статус учасника бойових дій одержали 1432 учасника Антитерористичної операції на сході України. Як повідомила НГП… Далі »

Гончар скликає сесію облради на 20 серпня Гончар скликає сесію облради на 20 серпня

Голова Хмельницької обласної ради скликає чергову сесію на 20 серпня. Про це повідомляє офіційний сайт ради. У порядку денному запланований… Далі »

З листопада на Хмельниччині запроваджується система електронних закупівель З листопада на Хмельниччині запроваджується система електронних закупівель

З 1 листопада на Хмельниччині запроваджується система електронних закупівель. Про це “Незалежному громадському порталу” повідомив голова ОДА Михайло Загородний. “Для… Далі »

Славутський військкомат передав до прокуратури чотири справи щодо ухилення від мобілізації Славутський військкомат передав до прокуратури чотири справи щодо ухилення від мобілізації

Славутський військкомат передав до прокуратури чотири справи щодо ухилення від мобілізації. Про це повідомляє сайт Славута NEWS. “За п’ять попередніх хвиль… Далі »

ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ

Проректор ХНУ претендує на крісло ректора комунального вишу. Проректор з міжнародних зв’язків Хмельницького національного університету Микола Йохна подав документи на… Далі »