Дежа вю – цього року Хмельницька область ризикує не докупити 6 шкільних автобусів Дежа вю – цього року Хмельницька область ризикує не докупити 6 шкільних автобусів

Цього року Хмельницька область може не докупити заплановану кількість шкільних автобусів. Як розповів “Незалежному громадському порталу” директор департаменту освіти і науки… Далі »

На модернізацію хмельницьких очисних споруд проситимуть 26 млн. дол у Світового банку На модернізацію хмельницьких очисних споруд проситимуть 26 млн. дол у Світового банку

“Хмельницькводоканал” братиме участь у конкурсі інвестиційного проекту світового банку “Реконструкція/Модернізація  каналізаційних  очисних  споруд продуктивністю 80 тис.м3/ добу”. Це рішення підтримав… Далі »

В Кам’янці-Подільському учасникам АТО надали приміщення під реабілітаційний центр В Кам’янці-Подільському учасникам АТО надали приміщення під реабілітаційний центр

Вже декілька місяців в Кам’янці-Подільському точаться розмови про можливе відкриття в місті реабілітаційного центру для учасників АТО. Ситуація зрушила з… Далі »

З реєстру зник росіянин, який отримував прибутки з діяльності ТОВ “Хмельницькгаз збут” З реєстру зник росіянин, який отримував прибутки з діяльності ТОВ “Хмельницькгаз збут”

Після прес-конференції керівництва ПАТ “Хмельницькгаз”, на якій спростовувалася інформація про те, що Володимир Луняк з Москви не отримує прибутки з… Далі »

Хмельничани вже записуються у поки що не створену поліцію Хмельничани вже записуються у поки що не створену поліцію

З появою нової патрульної поліції у Києві, хмельничани стають все більше цікавитися новим набором у Хмельницькому. Як повідомив “Незалежному громадському… Далі »

У неділю Ярмолинці святкуватимуть 615-у річницю У неділю Ярмолинці святкуватимуть 615-у річницю

Наразі організаційний комітет  з підготовки святкувань ознайомив жителів смт. Ярмолинці та району з підготовленою програмою. Для ярмолинчан та гостей міста… Далі »

Хмельницька “Батьківщина” пересварилася через кандидата на мерські вибори Хмельницька “Батьківщина” пересварилася через кандидата на мерські вибори

Лист лідера ВО “Батьківщина” Юлії Тимошенко про підтримку Олега Лукашука на мерські вибори Хмельницького вніс розбрат у лави місцевого осередку…. Далі »

На ремонт башти Нова Західна у Кам’янці-Подільському виділили майже 400 тис.грн На ремонт башти Нова Західна у Кам’янці-Подільському виділили майже 400 тис.грн

В середу у Кам’янці-Подільському пройшла позачергова сесія міської ради. Оголошення про неї з’явилось на офіційному сайті у вівторок. Міський голова… Далі »

У Кам’янці-Подільському пройде фестиваль вуличної їжі У Кам’янці-Подільському пройде фестиваль вуличної їжі

У Кам’янці-Подільському під час ювілейного фестивалю «Республіка» біля Ратуші триватиме триденний фестиваль KP Food Festival 2015 – фестиваль їжі, вуличного… Далі »