На Хмельниччині з’явилися нові партії На Хмельниччині з’явилися нові партії

Головне управління юстиції у Хмельницькій області продовжує реєструвати нові політичні сили. За даними офіційного сайту юстиції, 24 липня зареєстровані дві… Далі »

Центр протидії корупції оскаржує тендер на реконструкцію інтернату в Славуті за 16 млн. грн, розіграний однопартійцями Центр протидії корупції оскаржує тендер на реконструкцію інтернату в Славуті за 16 млн. грн, розіграний однопартійцями

Команда “Центру протидії корупції” оскаржує тендер на реконструкцію інтернату в Славуті Хмельницької області. Директор фірми-замовника та власником фірми-переможця є представниками однієї… Далі »

Хмельницька область зареєструвала 32 інвестпроекти на он-лайн платформі Держфонду регіонального розвитку Хмельницька область зареєструвала 32 інвестпроекти на он-лайн платформі Держфонду регіонального розвитку

Хмельницька область зареєструвала 32 проекти на он-лайн платформі Держфонду регіонального розвитку. Сюди ввійшли інвестиційні програми з будівництва та реконструкції об’єктів… Далі »

На Хмельниччині міліція продовжує пошуки двох в’язнів-втікачів На Хмельниччині міліція продовжує пошуки двох в’язнів-втікачів

На 9 ранку у Хмельницькій області тривають слідчо-розшукові дії із затримання двох в’язнів, які учора втекли під час етапування з… Далі »

У Хмельницькому у серпні стартує набір у нову поліцію У Хмельницькому у серпні стартує набір у нову поліцію

У Хмельницькому у серпні стартує набір у нову поліцію. Про це у “Фейсбуці” написав Міністр МВС Арсен Аваков. “Набір в… Далі »

Хмельницький: що обговорюють у соцмережах Хмельницький: що обговорюють у соцмережах

Тема “На Хмельниччині під час етапування з потягу втекли шестеро засуджених”. Це сталося 25 липня в Хмельницькому районі на станції Скібнев о.Чоловіки… Далі »