На Хмельниччині міліція продовжує пошуки двох в’язнів-втікачів

На 9 ранку у Хмельницькій області тривають слідчо-розшукові дії із затримання двох в’язнів, які учора втекли під час етапування з поїзда.

Про це “Незалежному громадському порталу” повідомив начальник Управління МВС України у Хмельницькій області Микола Семенишин,

Він сказав, що правоохоронці опрацьовують всю область.

“Вчора за гарячими слідами були впіймані чотири з шести в’язнів. Це звісно результат, але не такий який би хотілося”, – зауважив він.

Крім того, Семенишин зазначив, що стан двох конвоїрів, які були поранені, залишається задовільним.

“Загрози їхньому життю немає. Сьогодні вирішується питання про перевезення одного бійця реанімобілем до Вінниці”, – додав головний міліціянт області.

Двоє не розшуканих поки що зловмисників на момент втечі були одягнені у наступні речі:

13

Гадзіна Роман Анатолійович: чорна футболка, на якій спереду рожевим кольором намальовано обличчя людини та нанесений надпис англійською мовою; джинсові бриджі синьо-сірого кольору; кросівки білі з чорними вставками. Неголений, на обличчі щетина двотижневої давнини.

Ничипорук Денис Васильович (за інформацією – поранений у бік): чорна майка-боксерка, білі спортивні штани з чорними вставками, білі кросівки з чорними вставками.

Якщо вам відома будь-яка інформація з цього приводу – негайно телефонуйте на 102.

Як повідомив НГП, вранці 25 липня в Хмельницькому районі Хмельницької області під час планового етапування на станції Скібнево скоїли втечу шестеро засуджених. В’язні вчинили напад на варту, поранили двох конвоїрів та заволоділи їх табельними пістолетами.

Всі працівники міліції підняті по тривозі, в області оголошено план «Серена» по пошуку і затриманню втікачів. Для їх пошуку залучили гелікоптери.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.