14 населених пунктів Хмельниччини підпадають під декомунізацію 14 населених пунктів Хмельниччини підпадають під декомунізацію

Спеціалісти інформаційно-аналітичного центру “Info-Light”, на основі даних моніторингу Українського інституту національної пам’яті, створили інтерактивну карту з 877 українських населених пунктів,… Далі »

СЕС: купатись в міських фонтанах – небезпечно СЕС: купатись в міських фонтанах – небезпечно

Рятуючись від спеки, юні хмельничани пристосували міські фонтани для купання. На майдані Незалежності в обох водограях пустує малеча. Вбрані в… Далі »

На автодорозі Хмельницький-Віньківці-Ялтушків розпочали ремонтні роботи На автодорозі Хмельницький-Віньківці-Ялтушків розпочали ремонтні роботи

Вже другий день поспіль дві бригади філій ДП «Хмельницький облавтодор» виконують роботи із ліквідації деформацій дорожнього покриття на ділянці автомобільної… Далі »

Затрати на весняну посівну на Хмельниччині збільшились на 70% Затрати на весняну посівну на Хмельниччині збільшились на 70%

Про це сьогодні заявив заступник голови обласної державної адміністрації Володимир Кальніченко. На Хмельниччині почались жнива і 16 районів області долучились… Далі »

“Лабазюківці” за 10 з гаком мільйонів відремонтують вулицю у Хмельницькому “Лабазюківці” за 10 з гаком мільйонів відремонтують вулицю у Хмельницькому

Управління житлово-комунального господарства Хмельницької міськради за результатами тендера 2 липня уклало угоду з ПАТ “Хмельницьке ШБУ-56” на капітальний ремонт вул. Чорновола у… Далі »

Слідом за Хмельницьким Герега вирішив збудувати спорткомплекс у Кам’янці-Подільському Слідом за Хмельницьким Герега вирішив збудувати спорткомплекс у Кам’янці-Подільському

Цієї осені у Кам’янці-Подільському має з’явиться дитячий спортивний комплекс, будівництвом якого займеться мережа будівельно-господарських гіпермаркетів «Епіцентр». Нещодавно такий проект реалізований… Далі »

Славута закликає 8 міських громад України відстояти кошти, передбачені на підтримку зон спостереження АЕС Славута закликає 8 міських громад України відстояти кошти, передбачені на підтримку зон спостереження АЕС

На сайті Славутського міського голови з’явилося звернення, адресоване до колег, міських рад  ряду міст України. Міський голова Славути, голова ДООМС… Далі »

Волочиськ приєднався до проекту «Стоп корупція» Волочиськ приєднався до проекту «Стоп корупція»

  Волочиськ приєднався до проекту «Стоп корупція», мета якого запобігти зловживанням службовими повноваженнями та зупинити  побори у державних установах міста… Далі »

Новий український навігатор враховує якість доріг Новий український навігатор враховує якість доріг

Український сервіс Navizor.com розробив перший у світі мобільний навігатор Navizor beta, який прокладає автомобільні маршрути з врахуванням якості доріг. Навігатор… Далі »

Сайт Хмельницької ОДА виявися в аутсайдерах рейтингу відкритості Сайт Хмельницької ОДА виявися в аутсайдерах рейтингу відкритості

Інститут розвитку регіональної преси (ІРРП) оприлюднив рейтинг інформаційної відкритості 49 сайтів органів влади України обласного рівня та міста Києва. Його… Далі »

У Нетішині створять будівельний кооператив, котрий зводитиме будинки із саману У Нетішині створять будівельний кооператив, котрий зводитиме будинки із саману

У місті енергетиків незабаром може розпочатися нове будівництво. Ідею створити у місті будівельний кооператив озвучили міський голова Нетішина Олександр Супрунюк… Далі »

Омельчук знову претендує на ректорство в ХУУПі Омельчук знову претендує на ректорство в ХУУПі

На 6 липня діючий ректор комунального закладу “Хмельницький університет управління та права” Олег Омельчук подав пакет документів на конкурс із заміщення… Далі »