Кабмін виділив 16 млн. грн на закупівлю медобладнання для Хмельницької області Кабмін виділив 16 млн. грн на закупівлю медобладнання для Хмельницької області

Кабінет міністрів України перерозподілив деякі видатки державного бюджету, передбачених Міністерству охорони здоров’я на 2015 рік. Про це зазначено в урядовому розпорядженні… Далі »

На двох вулицях Хмельницького 13 липня буде відсутнє енергопостачання На двох вулицях Хмельницького 13 липня буде відсутнє енергопостачання

13 липня, у зв’язку із чисткою траси, з 9.30 до 17.00 буде відсутнє енергопостачання у будинках на вулицях Фурмана та… Далі »

Бюджетна комісія залишила у підвішеному стані 240 тис. грн, призначених на зубопротезування учасників АТО Бюджетна комісія залишила у підвішеному стані 240 тис. грн, призначених на зубопротезування учасників АТО

Депутати-члени бюджетної комісії Хмельницької облради не зуміли перерозподілити видатки бюджету, які передбачені на галузь охорони здоров’я. Це відбулося 9 липня… Далі »

“Порошенківці” продадуть КП “Хмельницькелектротранс” два тролейбуси за 8,2 млн. грн “Порошенківці” продадуть КП “Хмельницькелектротранс” два тролейбуси за 8,2 млн. грн

Хмельницьке комунальне підприємство “Електротранс” за результатами тендера 6 липня уклало угоду з Дочірнім підприємством “Автоскладальний завод №1” Публічного акціонерного товариства… Далі »

Проректор ХНУ претендує на крісло ректора комунального вишу Проректор ХНУ претендує на крісло ректора комунального вишу

Проректор з міжнародних зв’язків Хмельницького національного університету Микола Йохна подав документи на конкурс із заміщення посади ректора комунального закладу “Хмельницький університет управління… Далі »

Загородний не проти знайти радників, як у Саакашвілі. А поки використовуватиме поради успішних бізнесменів Загородний не проти знайти радників, як у Саакашвілі. А поки використовуватиме поради успішних бізнесменів

Голова Хмельницької облдержадміністрації Михайло Загородний залучатиме на посади своїх радників успішних людей з числа керівників підприємств та організацій області. Про… Далі »

Кам’янецьке комунальне підприємство виграло тендер на понад 2 мільйони у “вантажника” Кам’янецьке комунальне підприємство виграло тендер на понад 2 мільйони у “вантажника”

Департамент ЖКГ Кам’янець-Подільської міської ради за результатами відкритих торгів 6 липня уклав два договори з комунальним підприємством «Комбінат благоустрою» на… Далі »

У  футбольному чемпіонаті парафіяльних команд змагатимуться представники Хмельниччини та Вінниччини У футбольному чемпіонаті парафіяльних команд змагатимуться представники Хмельниччини та Вінниччини

Сьогодні у Хмельницькому стартує IV дієцезіальний чемпіонат з футболу Кам’янець-Подільської дієцезії РКЦ. Чемпіонат триватиме два дні. Щороку турнір збирає десятки… Далі »

Сьогодні у Славуті відкриють  «Пам’ятний знак Героям Небесної Сотні» Сьогодні у Славуті відкриють «Пам’ятний знак Героям Небесної Сотні»

На Хмельниччині іще одним пам’ятним знаком Героям Небесної Сотні стане більше. Його відкриють у м. Славуті. Організаційний комітет зі встановлення… Далі »

Одне місце на двох – “Батьківщина” підтримала Чернилевського на мерські вибори Одне місце на двох – “Батьківщина” підтримала Чернилевського на мерські вибори

На розширеному засіданні бюроміської партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» та фракції «Батьківщина» у Хмельницькій міській раді 7 липня, була підтримана… Далі »

В Кам’янці-Подільському з’явилось нове громадське формування “Броня” В Кам’янці-Подільському з’явилось нове громадське формування “Броня”

Під час засідання виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради було зареєстровано нове  громадське формування з охорони громадського порядку «Броня». Як стало… Далі »

ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ

З реєстру зник росіянин, який отримував прибутки з діяльності ТОВ “Хмельницькгаз збут”. Новий постачальник газу для мешканців Хмельниччини – ТОВ… Далі »