Бюджетна комісія залишила у підвішеному стані 240 тис. грн, призначених на зубопротезування учасників АТО

Депутати-члени бюджетної комісії Хмельницької облради не зуміли перерозподілити видатки бюджету, які передбачені на галузь охорони здоров’я.

Це відбулося 9 липня на засіданні бюджетної комісії.

Департамент охорони здоров’я ОДА просив здійснити суто технічну процедуру – перекинути 240 тис. грн з обласного госпіталю ветеранів війни на обласну стоматологічну поліклініку. Ці кошти попередньо передбачані в Програмі соціальної підтримки осіб, які беруть (брали) участь в антитерористичній операції, та членів їх сімей, які зареєстровані в Хмельницькій області на 2015-2016 року на пільгове зубопротезування.

“Проблема у тому, що казначейство не проводило ці кошти  обласному госпіталю. Тому пропонувалося: бійці, котрі перебувають на лікуванні в госпіталі, мали би отримувати стоматологічні послуги в облстоматполіклініці”, – зазначила НГП член бюджетної комісії і керівник обласного департаменту соціального захисту населення Світлана Лукомська.

У результаті через позицію деяких членів комісії не вистачило голосів на ухвалення позитивного рішення.

“Нас розчарувало таке рішення. Адже сьогодні обласна стоматполіклініка приймає учасників АТО – близько 40 осіб уже одержали послуги. Їх лікуємо безкоштовно за рахунок грошей, які теоретично мали би витрачати на розвиток свого закладу”, – прокоментував НГП керівник комунального закладу “Хмельницька обласна стоматологічна поліклініка” Микола Романів.

Скоріше за все, розв’язання питання відкладене до найближчої сесії облради, яка орієнтовно відбудеться наприкінці серпня.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.