На Хмельниччині написали програму для підтримки “атошників” та їхніх сімей

Депутати Хмельницької обласної ради на черговій сесії 7 квітня мають намір затвердити Обласну програму соціальної підтримки осіб, які беруть (брали) участь в антитерористичній операції, та членів їх сімей, які зареєстровані в Хмельницькій області на 2015-2016 року.

Відповідний проект Програми “висить” на сайті облради.

У рамках Програми передбачається надання допомоги військовослужбовцям (резервістам, військовозобов’язаним) та працівникам Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Державної прикордонної служби України, особам рядового, начальницького складу, військовослужбовцям, працівникам Міністерства внутрішніх справ України, Управління державної охорони України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, які  захищають (захищали) незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і беруть (брали) безпосередню участь в АТО, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах АТО, працівникам підприємств, установ, організацій, які залучалися та брали (беруть) безпосередню участь в АТО, а також членам їх сімей та членам сімей загиблих (померлих) осіб, які брали участь в АТО.

За кошти обласного і місцевих бюджетів (2 млн. грн) планується надавати одноразову матеріальну допомогу особам, які беруть (брали) участь в АТО, членам їх сімей та членам сімей загиблих (померлих) осіб, які брали участь в АТО,  які зареєстровані та проживають у Хмельницькій області; 819 тис. грн “забили” в бюджеті на оздоровлення та реабілітацію “атошників”; 120 тис. грн – на першочергове забезпечення оздоровленням дітей, батьки яких загинули (померли), дістали поранення, контузію або каліцтво під час участі в АТО.

З обласного бюджету виділять 410 тис. грн на забезпечення осіб, які беруть (брали) участь в АТО, пільговим зубопротезуванням та слухопротезуванням.

Крім цього, за 3,4 млн. грн буде придбано медичне обладнання для Хмельницького обласного госпіталю інвалідів Великої Вітчизняної війни та обласної психіатричної лікарні №1.

Обласна влада також розглядає можливість залучення благодійних внесків та гуманітарної допомоги для забезпечення реалізації Програми соціальної підтримки осіб, які беруть (брали) участь в антитерористичній операції, та членів їх сімей, які зареєстровані в Хмельницькій області на 2015-2016 року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. це правильно

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.