В Кам’янці-Подільському обговорили вартість проїзду. Всі залишились при своєму В Кам’янці-Подільському обговорили вартість проїзду. Всі залишились при своєму

Майже дві години в сесійній залі Кам’янець-Подільської міської ради відбувалось громадське обговорення щодо коригування тарифів на перевезення в приватних маршрутках…. Далі »

«Теперішні економічні реалії роблять із українців жебраків» – нардеп «Теперішні економічні реалії роблять із українців жебраків» – нардеп

Проведення  реформ та припинення війни на сході – можуть стати факторами реальної  економічної стабільності в Україні. Таку думку висловив народний… Далі »

Падіння цін на світлі нафтопродукти у роздрібній торгівлі є недостатнім – Олуйко Падіння цін на світлі нафтопродукти у роздрібній торгівлі є недостатнім – Олуйко

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України рекомендувало 12 регіональним нафтотрейдерам, що здійснюють реалізацію нафтопродуктів на території Хмельницької області, унеможливити… Далі »

У Хмельницькому зросла кількість ДТП з  людськими жертвами У Хмельницькому зросла кількість ДТП з людськими жертвами

На дорогах Хмельницького за 2,5 місяці цього року постраждало більше людей, ніж за відповідний період  минулого року. За інформацією Управління… Далі »

В Кам’янці-Подільському туристи зможуть покататись на електромобілі В Кам’янці-Подільському туристи зможуть покататись на електромобілі

Кам’янчан та гостей міста очікує нова туристична розвага – екскурсії на електромобілі. Всього за декілька місяців влада Кам’янця-Подільського провела перемовини… Далі »

За Антимайдан – до відповідальності! За Антимайдан – до відповідальності!

Сьогодні досить часто з засобів масової інформації чуємо новини про розслідування незаконних дій посадових осіб, які відправляли працівників бюджетних організацій… Далі »

Слідство розглядає кілька версій вбивства редакторки Мороз Слідство розглядає кілька версій вбивства редакторки Мороз

На Хмельниччині слідство розглядає щонайменше три версії вбивства редактора місцевої газети “Нетішинський вісник” Ольги Мороз, яку було знайдено мертвою 15… Далі »

Київські археологи досліджуватимуть скіфські поселення під Хмельницьким Київські археологи досліджуватимуть скіфські поселення під Хмельницьким

Інститут археології Національної Академії Наук України проведе дослідження низки земель Лісогринівеської сільської ради (Хмельницький район) на предмет археологічних цінностей. Про… Далі »