В Кам’янці-Подільському обговорили вартість проїзду. Всі залишились при своєму

Майже дві години в сесійній залі Кам’янець-Подільської міської ради відбувалось громадське обговорення щодо коригування тарифів на перевезення в приватних маршрутках.

Нагадаємо, що 3 березня перевізники звернулись до чиновників з проханням збільшити вартість проїзду до 4 грн. Вони зумовлювали це тим, що ціна пального та запчастин виросла в декілька разів.

Із цим твердженням погоджувався і заступник міського голови Сергій Бабій, який був модератором тієї зустрічі, однак на засіданні виконкому всі «повернули на 180 градусів» і направили це рішення на громадське обговорення.

Голова Кам’янець-Подільської спілки перевізників Микола Чайковський сьогодні знову продовжував повторювати про необхідність такого непопулярного кроку, адже «перевізники вже ледь виживають», однак підтримки в громади так і не знайшов.

Водіям маршруток згадали все: брудні машини, недотримання графіку руху, незадовільний технічний стан, невидачу квитків та інше. Наводились також приклади Тернополя, Луцька, Херсона та Коломиї , де проїзд становить 3 грн.

Учасники зібрання мали також запитання до міської влади: чому громадськість не мала доступу до розрахунків вартості тарифу. Тому вирішено створити ініціативну групу з числа кам’янчан, яка опрацює питання розрахунків проїзду та пасажиропотоку на маршрутах.

Перше засідання круглого столу новоствореної групи, перевізників та департаменту економіки заплановано вже на завтра. Також кам’янчани так і не зрозуміли чи це громадське обговорення, чи громадські слухання, адже в реєстраційних списках вказувалось, що це слухання, а заступник міського голови Сергій Бабій заявляв, що це лише обговорення.

Щодо пропозицій, скільки має коштувати проїзд в громадському транспорті Кам’янця-Подільського, то тут пролунало чотири пропозиції: 2,50 грн (-50 коп.), залишити на рівні 3 грн, департамент економіки та розвитку інфраструктури міськради пропонує 3,50 грн., а перевізники наполягають на 4 гривнях.

Так кожен і залишився зі своєю пропозицією, адже жодного рішення не було прийнято. Водії заявляють, що в разі затягування процесу можуть не вийти на роботу, а пасажири категорично проти проїзду за 4 гривні.

На цьому по суті обговорення і закінчилось, наступна хвиля дебатів може відбутися після засідання круглого столу.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.