Нардеп Бондар з екс-регіоналами створили нову депутатську групу “Відродження” Нардеп Бондар з екс-регіоналами створили нову депутатську групу “Відродження”

Сьогодні у Верховній Раді України створено депутатську групу “Відродження”, співголовами якої є Віталій Хомутиннік, Віктор Бондар (191 виборчий округ) та… Далі »

Загородний отримав доручення від Порошенка – завантажити “оборонку” Хмельниччини Загородний отримав доручення від Порошенка – завантажити “оборонку” Хмельниччини

Президент Петро Порошенко доручив новопризначеному губернатору Михайлу Загородному збільшити замовлення підприємств Хмельниччини, що працюють на оборонний комплекс країни. Про це… Далі »

Президент України представив активу Хмельниччини нового очільника ОДА Президент України представив активу Хмельниччини нового очільника ОДА

Президент України Петро Порошенко представив активу Хмельницької області нового очільника ОДА Михайла Загородного. Петро Олексійович наголосив, що у регіональних призначеннях… Далі »

Власники котеджів під Хмельницьким “косять” від сплати податку на нерухомість Власники котеджів під Хмельницьким “косять” від сплати податку на нерухомість

Власники котеджів під Хмельницьким ухиляються від сплати податку на нерухомість. Про це заявив голова Лісогринівецької сільської ради Василь Лежанський в інтерв’ю “Незалежному громадському порталу”…. Далі »

Василь Лежанський: “Йде децентралізація, і я її підтримую. Тому що, чиновник за гроші не повинен вирішувати долю громади” Василь Лежанський: “Йде децентралізація, і я її підтримую. Тому що, чиновник за гроші не повинен вирішувати долю громади”

За сім кілометрів від Хмельницького розкинулось колись мальовниче село Лісові Гринівці. Сьогодні — це одна з найбільш привабливих місцин, де… Далі »

7 об’єктів державної власності на Хмельниччині ввійшли до урядового переліку, які мають стратегічне значення 7 об’єктів державної власності на Хмельниччині ввійшли до урядового переліку, які мають стратегічне значення

Кабінет міністірів України затвердив перелік об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави. Відповідна постанова прийнята… Далі »

На Кам’янеччині відкрили меморіальну дошку загиблому військовослужбовцю На Кам’янеччині відкрили меморіальну дошку загиблому військовослужбовцю

Четвертого березня в Кульчієвецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів(Кам’янець-Подільський район) встановлено меморіальну дошку Дану Коліснику, випускнику навчального закладу, який загинув в… Далі »