Загородний отримав доручення від Порошенка – завантажити “оборонку” Хмельниччини

Президент Петро Порошенко доручив новопризначеному губернатору Михайлу Загородному збільшити замовлення підприємств Хмельниччини, що працюють на оборонний комплекс країни.

Про це сьогодні він заявив на зустрічі з активом краю.

“Я надав відповідні доручення, і вже вчора Михайло (Загородний – НГП) зустрівся із заступником Міністра оборони України Юрієм Гусєвим. Маємо збільшити завантаження оборонного комплексу Хмельниччини”, – наголосив Порошенко.

На зустрічі у Національній державній прикордонній академії ім. Богдана Хмельницького глава держави заявив, що спеціалізований військовий інститут працює над розробками сучасних безпілотних апаратів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

 1. Та шепетівка і так 25 годин в суткм працює.

  • Шановний Сергій Скоробогатий! Крім Шепетівки в Хмельницькій області та й у самому Хмельницькому ціла низка підприємств, котрі працювали колись на оборонку! І переконаний ще зможуть відродитись завдяки держзамовленням у оборонній сфері! Вважаю на Хмельниччині люди вміють не тільки торгувати, а й професійно працювати! Колись Хмельниччина також була лише аграрною, але ж навчились та налагодили виробництва на таких великих підприємствах як “Радіозавод” (нині Новатор), “Катіон”, “НЕВА”, “Трактородеталь”, ХЗТПА та інш. Отож хай Бог допомагає, а ми не цураймося праці на технологічних підприємствах!

   • так, для довідки “Трактодетаталь” в народі – це ХЗТА, а ХЗТП – це нинішній “Укреклетроапарат”

    • ХЗТПА – Хмельницький завод термопласт автоматів (в народі Термопласт), про ХЗТП та ХЗТА знаю (ХЗ Трансформаторних Підстанцій та ХЗ Тракторних Агрегатів)

 2. Та оборонка непридатна.

 3. Все замовк !!!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.