Екс-мер і нардеп Мельник у 2014 році задекларував 125,4 тис. грн доходів Екс-мер і нардеп Мельник у 2014 році задекларував 125,4 тис. грн доходів

Народний депутат України і колишній міський голова Хмельницького Сергій Мельник у 2014 році задекларував 125,4 тис. грн доходів. Такі відомості… Далі »

Управління юстиції приховує інформацію про виконання рішення суду у резонансній справі “самооборонівців” Управління юстиції приховує інформацію про виконання рішення суду у резонансній справі “самооборонівців”

Рішення Хмельницького міськрайонного суду про звільнення незаконно зайнятого колишнього приміщення аптеки №1 (вулиця Кам’янецька, 38) було прийнято місяць тому. Але… Далі »

У Чернилевського через сесію хочуть заборонити торгівлю з тимчасових споруд на Привокзальній площі У Чернилевського через сесію хочуть заборонити торгівлю з тимчасових споруд на Привокзальній площі

Депутатам Хмельницької міської ради пропонують ухвали рішення про заборону торгівлі з тимчасових споруд на Привокзальній площі. Відповідний проект розміщений на… Далі »

В Кам’янці-Подільському родинам загиблих учасників АТО нададуть матеріальну допомогу В Кам’янці-Подільському родинам загиблих учасників АТО нададуть матеріальну допомогу

Кам’янець-Подільська міська рада прийняла рішення виділити кожній сім’ї, яка втратила в зоні АТО батька, чоловіка або сина грошову допомогу в… Далі »

Нелегальній торгівлі дали відстрочку Нелегальній торгівлі дали відстрочку

Долю стихійного ринку в центрі Хмельницького має вирішити міська рада. До того, як депутати розглянуть це питання нелегальна торгівля буде… Далі »

У Старокостянтинові з другої спроби не змогли визнати Росію державою-агресором У Старокостянтинові з другої спроби не змогли визнати Росію державою-агресором

Депутати Старокостянтинівської міської ради 27 березня винесли на повторний розгляд сесії питання щодо визнання Російської Федерації державою-агресором, яке вони провалили… Далі »

У 2015 році на Хмельниччині кількість вилученої з незаконного обігу зброї зросла у 4 рази У 2015 році на Хмельниччині кількість вилученої з незаконного обігу зброї зросла у 4 рази

У 2015 році на Хмельниччині кількість вилученої з незаконного обігу зброї зросла у 4 рази (вилучено 31 одиницю вогнепальної зброї)… Далі »