У Чернилевського через сесію хочуть заборонити торгівлю з тимчасових споруд на Привокзальній площі

Депутатам Хмельницької міської ради пропонують ухвали рішення про заборону торгівлі з тимчасових споруд на Привокзальній площі.

Відповідний проект розміщений на сайті міської ради.

Наголошується, що у 2014 році розпочався капітальний ремонт Привокзальної площі (зони відпочинку від вул.Проскурівської до вул.Шевченка), на що у міському бюджеті закладено 2,2 млн. грн.

Проектною документацією передбачено влаштування тротуарів, оздоблення фонтану, відновлення газонів, встановлення лавок відпочинку та влаштування мереж зовнішнього освітлення. Для естетичного вигляду, забезпечення відпочинку мешканців та гостей міста на об’єкті демонтується 36 тимчасових споруд.

Фото "Є"

Фото “Є”

“Розміщення нових тимчасових споруд та торгівельних павільйонів проектно-кошторисною документацією не передбачено… Проте група фізичних осіб-підприємців, які здійснюють торгівлю з тимчасових споруд на  Привокзальній площі, перешкоджають здійсненню ремонтних робіт”, – зазначається у проекті рішення.

Крім цього, 12 січня цього року відбулась робоча нарада з питання закінчення капітального ремонту Привокзальної площі у Хмельницькому та вирішення подальшого здійснення підприємницької діяльності суб’єктами господарювання, які на ній торгували. В результаті наради було рекомендовано фізичним особам–підприємцям визначитись з подальшим місцем здійснення своєї діяльності, про що вони повідомили  міську раду письмово.

У проекті рішення сесії вказано, що фізичні особи-підприємці, що здійснюють торгівлю на Привокзальній площі, мають звільнити територію Привокзальної площі від тимчасових споруд до 20 квітня 2015 року.

Окремо доручення отримає приватне підприємство “Ранковий +”, яке повинне облаштувати додаткові місця для торгівлі на ринку по вул.Шевченка,87/1 та укласти договори з фізичними особами-підприємцями, які припинять торгівлю на Привокзальній площі.

Найближча сесія Хмельницької міської ради відбудеться 8 квітня.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. Поскоріше приймайте рішення! Скільки можна терпіти той бардак в тих кіосках!

  2. Розженіть циган біля вокзалу, набридли

  3. А генделыки вдоль дома Шевченка 58? Снесут?

  4. Щось мені підказує що буде як завжди, ідея хороша а реалізація як завжди в нашому місті через сраку.
    Наша міська влада вже там парковку платну зробила, і який результат. Результат шо парковка дорога і пуста бо нах всім вона тра… а люди ставлять машини далі і стлумаками чумчекуютб. Отакі реалії Хмельницького

  5. Доречі візміть приклад з того жида ворони на залізці на старконівському шосе, вїзд на стоянку 1 гривня, і людям не шкода і собі дохід не величкий мають. А в нас на вокзалі яка плата за парковку !?!

  6. Привокзальна має бути гарна, то ж ворота міста. Тупоголових торгашів забрати. Їм на місто начхати.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.