Лікарню залізничників у Гречанах перепрофілюють у реабілітаційний центр для прикордонників? Лікарню залізничників у Гречанах перепрофілюють у реабілітаційний центр для прикордонників?

Державний заклад “Вузлова лікарня станції Гречани Південно-Західної залізниці” можуть перепрофілювати у центр реабілітації прикордонників. Про це сьогодні заявив голова Хмельницької… Далі »

Бомбосховища у Хмельницькому – міф чи реальність? Бомбосховища у Хмельницькому – міф чи реальність?

На території міста Хмельницького є 67 сховищ, 9 з них перебувають у комунальній власності. Окрім того 16 з них вже… Далі »

Фірма хмельницького депутата продовжить життя обладнанню на ХАЕС Фірма хмельницького депутата продовжить життя обладнанню на ХАЕС

ВП «Хмельницька АЕС» 11 березня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Атоммонтажсервіс» на послуги щодо технічного випробовування й аналізу… Далі »

У Хмельницькому з молотка продаватимуть військові трофеї У Хмельницькому з молотка продаватимуть військові трофеї

28 березня у Хмельницькому відбудеться аукціон військових трофеїв, організований місцевим осередком “Правого сектору”. Серед найцікавіших лотів червоно-чорний прапор “Правого сектору”,… Далі »

В Кам’янці-Подільському підвищили вартість проїзду в маршрутках В Кам’янці-Подільському підвищили вартість проїзду в маршрутках

Сьогодні під час засідання виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради члени виконкому одноголосно проголосували за коригування тарифів на перевезення в маршрутних… Далі »

Хмельницький міськвиконком спалить 1,7 млн. грн на перевезення своїх посадовців Хмельницький міськвиконком спалить 1,7 млн. грн на перевезення своїх посадовців

Хмельницький міськвиконком за результатами тендера 16 березня уклав угоду з комунальним підприємством по організації роботи міського пасажирського транспорту на перевезення посадових осіб міської… Далі »

Прокуратура завела карну справу за фактом загибелі риби у Південному Бузі Прокуратура завела карну справу за фактом загибелі риби у Південному Бузі

Прокуратурою Хмельницької області вивчено матеріали органів контролю та виконавчої влади регіону щодо забруднення поверхневих вод річки Південний Буг. Встановлено, що… Далі »

У Славуті ініціюють присвоєння почесного звання 5 полеглим  землякам У Славуті ініціюють присвоєння почесного звання 5 полеглим землякам

Нещодавно представники ГО «Рідна Славутчина» звернулися до міського голови Василя Сидора з клопотанням присвоїти звання «Почесний громадянин м. Славути» жителям… Далі »

Ярмолинеччині є чим зацікавити інвесторів Ярмолинеччині є чим зацікавити інвесторів

Працівники Хмельницького регіонального центру з інвестицій та розвитку  розглянули найпривабливіші для інвесторів об’єкти Ярмолинецького району. Під час зустрічі з керівництвом… Далі »

Профспілки Хмельниччини обрали старого-нового керівника Профспілки Хмельниччини обрали старого-нового керівника

Геннадія Харьковського переобрали головою Федерації профспілок Хмельниччини. Це відбулося на VII звітно-виборній конференції Федерації професійних спілок Хмельницької області у середу…. Далі »

На Хмельниччині демобілізували 1319 військових На Хмельниччині демобілізували 1319 військових

В рамках першої хвилі демобілізації у Хмельницькій області демобілізували 1319 військових з них 244 офіцери. Про це “Незалежному громадському порталу”… Далі »