Хмельницький міськвиконком спалить 1,7 млн. грн на перевезення своїх посадовців

Хмельницький міськвиконком за результатами тендера 16 березня уклав угоду з комунальним підприємством по організації роботи міського пасажирського транспорту на перевезення посадових осіб міської ради та її виконавчого комітету.

Загальна вартість угоди становить 1 млн. 691 тис. грн, повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

До кінця 2015 року планується скористатися послугами не менш як трьома автомобілями представницького класу. Перевізник-комунальник повинен забезпечувати високоякісну організацію  перевезень 14 посадових осіб міської ради та її виконавчого комітету, відділів та управлінь.

Для організації безпечної праці та ефективного контролю за роботою водіїв виконавець має забезпечити проведення обов’язкових щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв та перевірки технічного стану автотранспорту.

Розрахунок вартості послуг учасником здійснюється, виходячи з вартості сукупного проїзду усіма автомобілями 21 811,25 км. шляху та сукупного часу експлуатації (простою) 2 236,66 годин в кожний повний місяць до 31 грудня 2015 року включно.

Єдиним конкурентом комунальників міської ради виступило комунальне автотранспортне підприємство Хмельницької обласної ради, яке запропонувало возити за 2 млн. грн.

Довідка НГП. Протягом 2010-2014 років хмельницький  міськвиконком витратив з бюджету 5,48 млн. грн на перевезення посадових осіб міської ради та її виконавчого комітету.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 15

 1. якщо обласна рада їздить по області і витратить менше ніж виконком, то куди їздить міський виконком? по місту на 1,7 МЛН.?

  • Обласна рада контролює і їздить по області, міській треба вирішувати проблеми на місці і оперативно. Пішки ходити не вийде. Сьогодні в тролейбусах їздять пенсіонери. Люди працездатного віку їздять на авто, тому що це перш за все швидко. Хоч який бензин дорогий, а всі їздять, тому що час це гроші. В моєму приватному підприємстві все поставлено на швидке вирішення питань, є транспорт, є можливість якісно працювати, тому й є перспективи. Сьогодні підходи інші. Вимагаємо доброї роботи, мають бути умови.

 2. Міська влада взагалі жирує: щомісячні премії в органах місц. самоврядування 100%, премії керівникам підприємств до дня комунальника 100% середньомісячного заробітку, витрати ПМП для керівників не лімітуються. Все це в час війни в країні. Обжираються як в останній раз перед смертю.

  • Ага, була зарплата 1500 грн., стала 1600 грн. жирують! А всі видатки лімітовані наше обласне фінуправління всі ліміти тримає на контролі, попробуй перебери! Це ж не часна лавочка, там перевірок по 5 на день. Нащо такі наклепи робити.

 3. Мутна водичка, в країні війна,
  А на місцях жирує блатва!!!
  Поїдьте на залізничний вокзал і подивіться, що зробили з привокзальною площею: як на шашковій досці – шашечки, фігурки, а проїхати неможливо? Все місто обставлене засраними кіосками. Скрізь та всюди тулять багатоповерхівки властеліни (5 депутатів)!!! Просто дивуюсь, адже знаю всіх в лице – і були нормальні люди. От що з ними зробилося?? І починали як нормальні, а в що перетворилися??? Останній день Помпеї!!!

 4. Так вже ж пояснювали тут, що половина грошей то податки, частина зарплата. Це таксист нічого не платить, а сам собі гроші заробляє, підприємство мусить податки платити, создавати робочі місця, прозрачно працювати і з зарплат податки платити. То ж не виганяти людей з роботи. А без машини сьогодні нікуди.

 5. Вот, как это так получается что половина денег это налоги?

  • Увы, думаю больше половины, это коммунальное предприятие, а значит на общей системе налогообложения. С таких предприятий казна пополняется. Часники на едином налоге, им казну не пополнишь, особенно в сегодняшних условиях. Да и часник может иметь несколько рабочих, а в налоговой показать только одного и таким образом еще уйти от налогообложения зарплаты работающих. Коммунальное предприятие такого себе позволить не может, накроют сразу.

 6. Народ нищает, сегодня надо беречь каждое рабочее место, надо дать людям возможность выжить, элементарно! Надо беречь каждое предприятие, они же закрываются, где работать? Ну и налоги надо уменьшать однозначно, ну и платить налоги тоже надо, иначе не выжить!

 7. Да, народ в горисполкоме действительно нищий. Многие согласны даже пенсии потерять и на 1600 грн. зарплаты работать. Заявления на уход в связи с пенсионными изменениями никто не пишет. Должности позволяют нищенствовать дальше.

 8. Да! А народ в горисполкоме действительно нищий?. Многие – согласны даже пенсии потерять и на 1600 грн. зарплаты работать!. Им хлеба не надо, работу давай! Им солнца не надо, – им “патия светит”. Если там уж так плохо, то заявления на уход. Значит если не уходят, то такие должности позволяют им не нищенствовать.

  • Ну уж пенсионерам завидовать думаю последнее дело. У них самое главное – молодость прошла, все позади, впереди старость и болезни. Чему тут завидовать?

 9. та хай собі їздють, вам що жалко

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.