Михайло Сімашкевич: “Перемога в конкурсі – це заслуга всіх наших громадян” Михайло Сімашкевич: “Перемога в конкурсі – це заслуга всіх наших громадян”

21 березня у Національному палаці «Україна» відбулась урочиста церемонія нагородження переможців загальнонаціональної програми «Людина року – 2014» . В номінації… Далі »

На Хмельниччині зміни в нарахуванні пенсій торкнуться майже  18 тисяч пенсіонерів На Хмельниччині зміни в нарахуванні пенсій торкнуться майже 18 тисяч пенсіонерів

Вже з 1 квітня деяким працюючим пенсіонерам доведеться обирати між зарплатою і пенсією. Про це “Незалежному громадському порталу” повідомила заступник… Далі »

Демобілізованим хмельничанам пообіцяли знайти роботу Демобілізованим хмельничанам пообіцяли знайти роботу

Нещодавно заступник директора Хмельницького районного центру зайнятості А.Бандирський зустрівся із демобілізованими військовослужбовцями, які брали участь у бойових діях в зоні… Далі »

За гроші міжнародного банку мають намір відремонтувати 40 км дороги, яка сполучає Хмельницьку і Вінницьку області За гроші міжнародного банку мають намір відремонтувати 40 км дороги, яка сполучає Хмельницьку і Вінницьку області

За гроші Міжнародного Банку Реконструкції та Розвитку запланований ремонт особливо небезпечної ділянки дороги М-12: від Голосківа (Летичівський район) до межі… Далі »

Щоб очистити Хмельницьку область від непридатних хімікатів, необхідно понад 14 млн. грн Щоб очистити Хмельницьку область від непридатних хімікатів, необхідно понад 14 млн. грн

Щоб очистити Хмельницьку область від непридатних та заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин, необхідно 14 млн. 395 тис. грн. Про… Далі »

“Атошникам” Хмельниччини виплатили 900 тис. грн з обласного бюджету “Атошникам” Хмельниччини виплатили 900 тис. грн з обласного бюджету

Починаючи з жовтня 2014 року, на Хмельниччині учасникам Антитерористичної операції на сході України виплачено одноразової допомоги на загальну суму 859… Далі »

На Хмельниччині затримали стрілка “ДНР” На Хмельниччині затримали стрілка “ДНР”

На Хмельниччині СБУ встановила та затримала активного учасника терористичної  організації т.зв. «ДНР» на прізвисько «Фіма». Як повідомляє прес-група УСБУ у… Далі »

Невідомі вибори з багатьма відомими Невідомі вибори з багатьма відомими

На низькому старті мерських виборів: Віктор Коліщак, Іван Гладуняк, Олег Лукашук, Олександр Симчишин, Дмитро Беспалов, Валерій Кольгофер, Сергій Мандзій та… Далі »