Демобілізованим хмельничанам пообіцяли знайти роботу

Нещодавно заступник директора Хмельницького районного центру зайнятості А.Бандирський зустрівся із демобілізованими військовослужбовцями, які брали участь у бойових діях в зоні проведення антитерористичної операції. Наразі з проблемами щодо працевлаштування до чиновника звернулися п’ятеро демобілізованих, мешканців Хмельницького району.

Під час зустрічі А.Бандирський розповів про стан ринку праці, актуальні на ринку праці професії, умови реєстрації в службі зайнятості, можливість професійного навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації, участь у громадських роботах та психологічну підтримку тощо. Він дав вичерпні відповіді на питання, які хвилювали колишніх військовослужбовців.

У складний для нашої країни час проблеми військовослужбовців, які нині звільняються у запас, повинні вирішуватися якнайшвидше. Наразі А. Бандирський  запевнив демобілізованих хмельничан, що  фахівці Хмельницького районного центру зайнятості докладуть максимум зусиль аби допомогти у вирішенні питань їх працевлаштування.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.