За гроші міжнародного банку мають намір відремонтувати 40 км дороги, яка сполучає Хмельницьку і Вінницьку області

За гроші Міжнародного Банку Реконструкції та Розвитку запланований ремонт особливо небезпечної ділянки дороги М-12: від Голосківа (Летичівський район) до межі Вінницької області – загалом 40 км дороги.

Про це “Незалежному громадському порталу” повідомив начальник Служби автодоріг Хмельницької області Петро Гнидюк.

Він зазначив, що на замовлення цього банку консультативна компанія “EuroRAP” 11-12 листопада 2014 року обстежила вказану ділянку і підготувала звіт, що містить перелік рекомандованих до виконання робіт.

Наразі хмельницькі проектувальники працюють над створенням проектно-кошторисної документації, яка вартує 5,6 млн. грн.

“Місія Служби автодоріг області у цьому проекті полягає у тому, що ми, як балансоутримувачі доріг, будемо лише спостерігати. Тендерну документацію готуватимуть на завомлення Міжнародного Банку і переможцем можуть стати європейські компанії з обігом 50 млн. євро”, – наголосив Гнидюк.

Начальник Служби автодоріг висловив припущення: розіграш переможця може бути відомий вже цієї осені за умови, якщо вчасно підготують проектно-кошторисну документацію. А в цілому реконструкція 40 км дороги розтягнеться до 2-3 років.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Скільки вже років ремонтують цю багатостраждальну ділянку дороги від Голоскова, то просто жах…Стільки грошей вкрали і скільки ще вкрадуть…

  2. Доречі, а скільки вкрали???? Контролюючі інстанції області та України такою інформацією не володіють та розкрадання не виявили. Пан Микола в нас експерт, чи лише балабол !!!!!!!!!

  3. Циц – це прізвище чи кличка. Але знає точно краще.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.