На Хмельниччині затримали стрілка “ДНР”

На Хмельниччині СБУ встановила та затримала активного учасника терористичної  організації т.зв. «ДНР» на прізвисько «Фіма».

Як повідомляє прес-група УСБУ у Хмельницькій області, влітку 2014 року 38-річний мешканець Хмельницької області через соціальні мережі був завербований та став бойовиком незаконного військового формування терористів. Після спецпідготовки з розвідувальної та диверсійної діяльності він став «стрілком-розвідником» незаконного воєнізованого формування під командуванням російського офіцера з позивним «Штурман».

У липні 2014 року бойовик брав активну участь у збройних сутичках та диверсійних операціях проти сил АТО на території Донецької області. За терористичну діяльність в районі Слов’янська ватажки нагородили його «медаллю».

Бойовик приїхав на Хмельниччину у відпустку і планував повернутися.

Співробітники СБУ вилучили у затриманого «посвідчення» та бойову гранату.

Слідчим відділом Управління йому оголошено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого  ч.1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України (участь в незаконних воєнізованих формуваннях).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. От дурні так дурні!
    Цілий підрозділ Запоріжських Козаків з Хмельниччини під проводом Славіка Береди воює за ДНР, а вони тут стрілочників хапають!

  2. таких “героїв” люди мають знати в обличчя, звідки він як його прізвище?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.