В Кам’янці-Подільському підвищили вартість проїзду в маршрутках

Сьогодні під час засідання виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради члени виконкому одноголосно проголосували за коригування тарифів на перевезення в маршрутних таксі.

Тож, з 22 березня вартість проїзду в маршрутках міста становитиме 3,50 грн.

Директор департаменту економіки та розвитку інфраструктури міськради Майя Гурська повідомила, що під час громадських обговорень «люди погодились з тим, що тариф треба переглядати, і треба коригувати в частині паливної складової і погодились з розміром 3 гривні 50 копійок. Громадськість підтримала цей тариф, але разом з тим вони будуть звертатись до міського голови з проханням звернути увагу на якість обслуговування». Мова йде про дотримання умов конкурсу на перевезення: автоматизовані двері, GPS тощо.

Нагадаємо, що тариф 3,50грн. запропонували міські чиновники, водії ж наполягали на 4 грн, однак за словами заступника міського голови Сергія Бабія, «за ці дні вдалось переконати і перевізників теж, що саме розрахунки департаменту економіки є правильними».

Також Сергій Бабій запропонував і надалі залучати громаду міста для обговорення важливих питань пов’язаних з підняттям цін.

Нагадаємо, що з травня 2014 року вартість проїзду в Кам’янці-Подільському становила 3 гривні.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Час диктує своє, якби менеджерів побільше на державному рівні, які б розвивали виробництво, ліквідовували посередницькі фірми. Особливо щоб оприлюднювали інформацію про ліквідацію посередницьких фірм. Наприклад фірми по продажу газу населенню. Чому немає інформації про ліквідацію посередницьких фірм Нафтогазу? Тарифи підняли, посередників не ліевідували, чому???

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.