Профспілки Хмельниччини обрали старого-нового керівника

Геннадія Харьковського переобрали головою Федерації профспілок Хмельниччини.

Це відбулося на VII звітно-виборній конференції Федерації професійних спілок Хмельницької області у середу.

Фото прес-служби ФПУ

Фото прес-служби ФПУ

“Ми не плануємо зменшувати оберти. Робитимемо все, аби найближчим часом профспілки покращили захист трудового люду. Ми розуміємо, що війна, однак – категорично проти розв’язання усіх існуючих проблем держави за рахунок простих людей: робітників, лікарів, освітян, пенсіонерів. У нашій країні заможними мають бути всі, а не лише олігархи, які навіть сьогодні продовжують грабувати державу та народ, прикриваючись чи то недолугим законодавством, чи круговою порукою”, – наголосив  Харьковський.

Крім цього, делегати конференції ухвалили заяву до Президента,  Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, місцевих органів влади щодо стабілізації цін на значущі продукти харчування, ліки, електроенергію, газ, паливно-мастильні матеріали.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. До профспілок дуже багато питань. Це не ті профспілки, що захищають трудівника. Вони захищають себе і свої інтереси, на жаль.

  2. Якраз ці профспілки захищають всіх! Честь їм і хвала за результат роботи!

    • Нікого вони не захищають крім себе. Це паразитуюча організація на зарплатні трудівників. По них потрібно провести ґрунтовні перевірки. І за грати. А профспілки потрібно створювати по новому.

  3. людоньки-хоч би один факт такого “захисту” навели

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.