Лікарню залізничників у Гречанах перепрофілюють у реабілітаційний центр для прикордонників?

Державний заклад “Вузлова лікарня станції Гречани Південно-Західної залізниці” можуть перепрофілювати у центр реабілітації прикордонників.

Про це сьогодні заявив голова Хмельницької ОДА Михайло Загородний на засіданні Громадської ради при облдержадміністрації.

Він зазначив, що є попередні домовленості з головою комітету з питань охорони здоров’я Верховної Ради, радником Президента Ольгою Богомолець і головою Державної прикордонної служби України Віктором Назаренком щодо зміни профілю лікарні залізничників.

“Єдиний заклад в Україні, де готують фахівців прикордонної служби, розташований у Хмельницькому. Однак досі вони не мають свого госпіталю. Тому на базі вузлової лікарні розглядається варіант створення реабілітаційного центру для прикордонників із збереженням діючого складу медичного персоналу”, – сказав Загородний.

Як писав НГП, питання з функціонування “Вузлової лікарні станції Гречани Південно-Західної залізниці” порушилося після бюджетної децентралізації. Згідно з додатком №10 до Закону України “Про державний бюджет на 2015 рік”, лікарню передали на фінансування місцевим бюджетам. Однак обласна влада і влада Хмельницького не знайшли порозуміння, хто саме повинен фінансувати цей медзаклад.

За словами працівників вузлової лікарні, заборогованість із заробітної плати за січень-лютий 2015 року сягла 2 млн. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. О це дільна пропозиція! Це думаю надасть друге дихання як лукарні так і Гречанам! Та й працівники лікарні зможуть бути при роботі!

  2. Классно”!

  3. Якщо, ця пропозиція втілится в життя,тоді наші пенсіонери ще років зі 100 будуть робити і казатти що вони безцінні кадри, без яких все зупиниться .Тільки подумайте-скільки молоді,які закінчили навчальні заклади не можуть знайти собі роботу ?

    • Не зрозумів, а при чому тут пенсіонери? Якщо, є пенсіонери то керівництву просто необхідно приймати кадрові рішення та укладати контракти з працівниками! (Внести зміни в колдоговір) А пенсіонери дійсно повинні давати можливість молоді працювати та набиратись досвіду, бо що з пенсіонера візьмеш, якщо він в любий час може сказати – все я більше не працюю. В них є можливість не працювати бо хоч пенсію якусь отримують, а молодь не має можливості прокормити сім’ї.

  4. Час покаже,а нам залишається тільки спостерігати.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.