Нелегальній торгівлі дали відстрочку

Долю стихійного ринку в центрі Хмельницького має вирішити міська рада. До того, як депутати розглянуть це питання нелегальна торгівля буде продовжуватись.

Як повідомили у прес-службі Хмельницького міського відділу міліції УМВС у Хмельницькій області, до рішення міськради правоохоронці будуть проводити з нелегальними продавцями роз’яснювальну роботу. Таке рішення було прийнято вчора.

Днем раніше, в суботу, міліція намагалась припинити продаж продуктів на тротуарах біля зупинки «Філармонія», змусивши торговців перейти на сусідній ринок. Дії правоохоронців наштовхнулись на опір продавців. Вони заявили, що місць на ринку немає і почали вимагати узаконення торгівлі рішенням міської ради.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

 1. “розібрались”. сильна і рішуча влада як вона є. встановлює закони, які порушуються, а реакція – ну дооообре, відстрочимо, треба буде ще подумати над цим, зібрати депутатів, поплювати у стелю.
  нехай би перенесли той стихійний ринок собі під вікна міської ради. тимчасово ж!

 2. міська влада підставила нового голову ОДА. він сказав, що наведе порядок, а вийшов пшик.

  • Я б не сказав, міліція, міська в тому числі, підпорядкована області. А порядок на вулицях справа міліції, нехай наводять порядок.

 3. а при чому тут голова ОДА – В НЬОГО ЩО ІНШИХ ПИТАНЬ НЕМАЄ!!! ЩОБ ЗАЙМАТИСЯ СТИХІЙНИМИ РИНКАМИ В ХМЕЛЬНИЦЬКОГО!!! ДЛЯ ЦЬОГО Є МІСЬКА РАДА РАЗОМ З ОЧІЛЬНИКОМ- ЦЕ ЇХ ЗАВДАННЯ НА ВСІ 100 !!!

 4. Та треба очищати місто від стихійної торгівлі? Що тут думати. Скоро на майдані буде базар!

 5. Бычье бычьем погоняет – рабы , быдло – немедленно самоликвидироваться под Дебальцево….

  • Это вы про Москву? Правда в Москве одно бычье, зомбированные рабы, без папика мозги не включаются, им бы только ненавидеть, убивать, питаться злом…. фу-фу-фу… и у них все вокруг враги….убожество при деньгах, фу-фу-фу…

 6. да облажался новый голова ода, думал ето просто -ето не чимировцы и не аболонь

 7. чого він взагалі пристав до простих людей нехай з чиновниками розбирається Дай людям спокій1,прийшло диво

 8. мість на ринках міста повно, але перекупщики просто нехочуть йти. Бо бачте не добре поправилах та закону жити. чого ще чикати поки нестануть на площі під вікна ОДА там то краще всього. просто жах.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.