У 2015 році на Хмельниччині кількість вилученої з незаконного обігу зброї зросла у 4 рази

У 2015 році на Хмельниччині кількість вилученої з незаконного обігу зброї зросла у 4 рази (вилучено 31 одиницю вогнепальної зброї) у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Як зазначив під час прес-конференції для представників мас-медіа начальник управління карного розшуку УМВС України в Хмельницькій області Олександр Карпов, така ситуація пов‘язана з проведенням Антитерористичної операції на сході країни.

Якщо раніше міліціонери області, в основному, вилучали з незаконного обігу незареєстровану мисливську зброю, боєприпаси часів Великої Вітчизняної війни, то сьогодні це сучасні гранатомети, автомати, пістолети тощо.

“Це пов’язано із проведенням на сході України Антитерористичної операції. Почастішали випадки завезення звідти на мирну територію зброї, як військовослужбовцями, так і членами добровольчих батальйонів. У 2014-2015 роках органами внутрішніх справ області виявлено 14 фактів незаконного поводження зі зброєю серед військовослужбовців”, – відзначає полковник Олександр Карпов.

Упродовж лютого-березня на Хмельниччині відкрито 40 кримінальних проваджень за незаконне поводження зі зброєю і боєприпасами. В ході операції правоохоронці вилучили у жителів краю 3 гвинтівки, 8 пістолетів, 5 обрізів мисливських рушниць, дві одиниці саморобної зброї, 5 гранат, 3 вибухові пристрої, 750 г вибухівки та 919 набоїв різного калібру.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.